Nasıl Hızlı Lig Atlanır ?

Blassen

Kilopat
Daha fazla  
Lig atlamakta zorlananlar için böyle bir rehber tarzı konu açmak istedim.
Hızlı lig atlamak istiyorsanız yapmanız gerekenler:
  1. 3 tane taşıyıcı şampiyon belirleyin.
  2. Sizin oyun tarzınıza uygun bir duo bulabilirsiniz.
  3. Orman rolünde taşıması daha kolay oluyor o yüzden orman rotasyonları öğrenin.
  4. Şampiyonluk aşamasındaki oyuncuları izleyin onları taklit etseniz zaten platin olursunuz.
  5. Görüş ve Harita kontrolü Totemleri karşı ormanın geçiş noktalarına atıp karşı ormancının yerini bilip gideceği koridoru uyarın.
  6. Rakip ormancının her hareketini cezalandırın (örn:Üst koridora baskın atınca Alt koridor ile ejdere yönelin)
  7. Flame yapmayın ne kadar kötü oynarlarsa oynasınlar.Size flame yapılıyorsa hepsinin susturun.
Bunları yapsanız en azından platin olursunuz sadece 1 haftada lig atlarsınız zaten Ustalık kümesinin altında tek başınıza rahatça taşıyabiliyorsunuz.
Main Rank: Challenger 690LP
Smurf Rank:
  1. Grandmaster 253LP
  2. Elmas 1 9LP
  3. Elmas 1 0LP
Main Şampiyonlar:
  1. Evelynn
  2. Twitch
  3. Irelia
  4. Aurelion Sol
  5. Xerath
  6. Rengar
  7. Kha'Zix
  8. Kog'Maw
  9. Janna
  10. Rek'sai

Adsız.png

Not, isteğe bağlı diğer hesaplarımın görüntüsünü'de atabilirim ve sorularınız olursa sormaktan çekinmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum çok güzel bir şekilde açıklamış olayı. Ben de vakit ayıramıyorum Lol'e ama haftada 1-2 el attığım halde bile dia 3 civarı elom. Yazanları dikkate alan herhangi bi gold-plat elo bi dostumuz rahatlıkla ligini kasabilir.

dostum orman rolü güzeldir ama zordur neden çünkü kaybeden koridora baskın atınca otomatik olarak sende kaybediyorsun bunu apophis den öğrendim o adamın oyun bilgisi inanılmaz tr de onun üstüne oyuncu tanımam sadece onun videolarını izleseniz en kötü gold olursunuz şuan a dan z serisi yapıyor

dostum bide kartopu etkisi(snowball effect) nedir kısaca anlatırmısın ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı