Nasıl kilo alınır?

Internetten kalori hesabı yap, çıkan kalorinin üstüne günde 300 400 kalori ekleyecek şekilde makrolara dikkat ederek yemek yiyeceksin.
Uğraşamam dersen günde 4 öğüne çık.

Yağlı beslenip yanlış kilo alımı yapma pişman olursun. Tavsiyem ara öğünlerde cicibebe ye güzel kilo yapıyor. Protein ve sebze bazlı kilo almaya çalış.

Internetten kalori hesabı yap, çıkan kalorinin üstüne günde 300 400 kalori ekleyecek şekilde makrolara dikkat ederek yemek yiyeceksin.
Uğraşamam dersen günde 4 öğüne çık.
Hocam uraşırım yeterki sağlıklı bir şekilde kilo alıyım.Yaptığım testte 2651 kaloriye ihtiyacım varmış günde şimdi yiyeceklerde ki kaloriyi hesap edip ona göre günlük kalori ihtiyacımın fazlasını yemem gerek doğru mu?
Hocam reçete hergün 2 ekmek bitir bide patatesi bol ye az da olsa alırsın.
Hocam 2 ekmek çok naptınız.

Hocam kilo almak çok kolay dünyanın en kolay şeyi ben kilo vermeye çalışıyorum 60 kiloyum ağırlıklı yağ içeren şeyler yiyin aradada fast food yiyin ama sebze meyvede yiyin ama ağırlıklı olarak dediğim gibi kebap fast food gibi şeyler yiyin yağlı şeyler işte tabağınız bittiğinde 2. tabağı yiyin ben kilo alma uzmanıyım :D.

Proteinli beslen ve kendini pirince alıştır yoğurt ile falan karıştırarak 2 3 tabak yemeye çalış düzgün kilo alırsın. Ek olarak da kuru yemiş tüket hele ki yer fıstığı.

Hocam uraşırım yeterki sağlıklı bir şekilde kilo alıyım.Yaptığım testte 2651 kaloriye ihtiyacım varmış günde şimdi yiyeceklerde ki kaloriyi hesap edip ona göre günlük kalori ihtiyacımın fazlasını yemem gerek doğru mu?

Hocam 2 ekmek çok naptınız.
Hocam lafın gelişi diğerleri yağlı ye diyor ekmek yerim daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı