Nasıl Kilo Alınır?

teknokan

Hectopat
Daha fazla  
15 yaşındayım kilom 45 ve boyum 1.65. Kilo almak istiyorum ama alamıyorum. Prematüre olarak doğduğumdan olabilir mi? Yoksa başka bir sebeplerimi var? Yemek yiyorum yeşil yemekler hariç ve yeşil yemeklerin bazılarını yiyorum. Vücüt geliştirmeye başladım 4-5 ay önce. Karın kası yapmamda sorun yok ama kol kası yaparken biraz kötü oluyor. Spor yapmayı 1 hafta önce bıraktım. Kilo almak için neler yapmalıyım?

Dostum öncelikle spor yapmayı bırakma ağıt kilolarla az tekrar yap, bol bol karbonhidratlı yemekler ye protein günlük 150-160 gr civarı al ve supplement almayı dene ben 3 ayda 7 kilo aldım :) yapı olaral bende cok zayiftim suan bayaga gelisme var

Şuan 5 kilo kaldırıp indiriyorum işte. Tek Dambıl ile çalışıyorum falan. Ne yemem lazım yemek programı önerin varmıdır?

Dostum sabahları en az iki yumurta peynir yulaf ezmesi ye öğlen tavuk yemeye çalış akşamları makarna bulgur pilavı vs şeyler ama çok ye :)

Onları hergün yemeye spor yapmaya başladığım zaman başladım. Hala aynı kolum kötü falan.
Dostum o zaman sana supplementlerden destek almanı öneriyorum 7 yıllık futbol geçmişim var sonra vücut geliştirmeye başladım ve bu olayın çok farklı olduğunu gördüm biraz sabırlı olmalısın kolların belki sana küçük geliyordur ölçüm yaptınmı önce sonra ?

Kas yapmaktan ziyade kilo almaya bak fakat sporu bırakayım deme. Abur cubur yersem kilo alırım diye kesinlikle düşünme, sağlıklı kilo alabilmek için 10 lokma yiyorsan bunu 30 yapmalı, öğünlerini artırmalısın (kahvaltı, ara öğün, öğle yemeği, ara öğün, akşam yemeği ve yatmadan önce vs.) :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı