Kilo nasıl alınır?

Overwatch Sefiri

Hectopat
Yer
Kocaeli
Kilo nasıl alabilirim? İnsanlar vermek için uğraşır ama evet ben almak için uğraşıyorum. Kollarım ipince ve gerçekten çok rahatsız edici bir durum. Boy 183 kilo 60. Cici bebe yemeye falan başlamıştım ama pek etkisi olmadı. Piyasada bildiğiniz düzgün ilaç gibi şeyler var mı? Tavsiye eder misiniz?

Günlük alman gereken kalori miktarını belirle. Yaklaşık 2100 kalori olabilir bu miktar. Son olarak gece 22.00'de yulaf ezmesi, 1 tane muz, 1 çay bardağı fındık, 2 su bardağı süt ve 2 tatlı kaşığı balı blender ile çırp. Ben bu şekilde kilo almaya başladım. Zor kilo alan birisiyim ben de. Ama dediğim gibi öncelikle alman gereken kaloriyi alacaksın bu verdiğim tarif onun üzerine ek kalori alımı olacak. Kendi zevkine göre tarife eklemeler veya çıkarmalar yapabilirsin.

Günde 150-200 gram kuru yemiş yiyebilirsin, iyi kilo aldırır. Ayrıca kilon ideal, yiyecekle aldığın kilo yağa dönüşür ve sağlıklı değildir. Kilo almak yerine kas yapmaya çalışabilirsin bence.

Kilo nasıl alabilirim? İnsanlar vermek için uğraşır ama evet ben almak için uğraşıyorum. Kollarım ipince ve gerçekten çok rahatsız edici bir durum. Boy 183 kilo 60. Cici bebe yemeye falan başlamıştım ama pek etkisi olmadı. Piyasada bildiğiniz düzgün ilaç gibi şeyler var mı? Tavsiye eder misiniz?
Bol bol ara öğün yap.

Geri
Yukarı