Nasıl kilo alınır?

Bize su içsek yarıyor... Şanssızlık. :(
Suda kalori yok ki yarasın:) İnsanlar börek, tatlı ve benzeri yiyorum demektense su içsek yarıyor diyor:) Can boğazdan gelir, zayıflayacağız diye yemeklerden mahrum mu kalalım değil mi? Açlıktan ölmek mi daha iyi, tokken nalları dikmek mi?

Öncelikle ev yemeği ye. Yemeğe başlamadan önce de Besmele çekmeyi ihmal etme. Bu vitamindi, takviye gıdaydı vs. böyle şeylerden uzak dururdum yerinde olsam. Çok da zayıf sayılmazsınız. Paniğe gerek yok.

Aynı durum bende de var sen yine de iyisin. :D 1.80 boy 53 kiloyum.
Ben aynı boya karşılık 58 kiloyum ve cidden beslenmeme şu sıralar hiç dikkat etmiyorum.
Senin durum cidden kritik :) 53 cidden az, ben az çok, dumbel setlerimle kol çalıştığım için belli etmiyorum, sakalların da sağladığı kamuflaj özelliği ile birlikte :)

Konuya bu kadar yorum geleceğini tahmin etmiyordum. Diyetisyene gitmeyi düşündüm de nasıl randevu alacağımı öğrenemedim. Dahiliye ye randevu alıp oradan diyetisyene mi sevk ediyorlar ?

Konuya bu kadar yorum geleceğini tahmin etmiyordum. Diyetisyene gitmeyi düşündüm de nasıl randevu alacağımı öğrenemedim. Dahiliye ye randevu alıp oradan diyetisyene mi sevk ediyorlar ?
Devlet hastanesine gidersen, ilk olarak bir kaç bir şey istemesi gerek. Tiroid bezlerine ve kan şekerine bakılır. Önce sağlık açısından bir problemin var mı diye. Özele gidersen bunlar bir çok şey çıkarır başına, daha çok para ver diye. Zaten gittiğin yer önce tiroid ve kan şekerine bakalım demezse, hemen doktor değiştir. Ama özele giderek istenilen tahlilleri de devlet hastanesin de yaptırabilirsin.

Son düzenleme:
Beyler Fast Food yemeyin, sonra neden obezite oldum demeyin. Kilo almak icin Fast Food hic yemeyin.
Kilo almaya calisiyorsan duzgun beslen. Bu kadar basit. Gerisi gelir. Ben kucukken yasitlarim 35-40 kilo iken 22 kiloydum. Hatta Kick-Boks'a gidiyordum. Bayağı gelistirdim, cok iyi olmustum ama maclara cikamadim :(. Benim yasimda ve kiloda kimse yoktu, eslesemedim :(.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı