Nasıl kız arkadaş edinilebilir?

Kızlarla aynı ortamda olmaya çalış. İletişim kur. Gerisi gelir zaten. Ama yapıp ayrılınca kendini çok üzme çünkü eninde sonunda ayrılacaksın, bunun derslerine ve diğer sosyal hayatına etki etmesine izin verme. Diğer üyelerin dediği gibi sevgili için biraz erken. Ben senin yerinde olsam kız arkadaşı boş verip erkek ortamı yapmaya bakardım.

Yani ben şu yüzden istiyorum arkadaşların storilere bakıyorum üzülüyorum geçen arkadaşlarla buluşacaktık kız arkadaşıyla gelmiş çok üzüldüm yani onlarda benim gibi asosyal utangaç onlar yapmışlar ama ben yapamıyorum.
Dostum, merak etme elbet olacaktır. Ve emin ol sevgilin olduktan sonra, ne utanma ne de asosyellik kalmayacak. Özgüven kazanacaksın.
Cidden hocam derin yerlerden bulup yaktım Bir yıllıktı cidden inanın yalan söylemiyorum.
Doğrudur hocam. Benim en uzun ilişkim 7 ay sürdü. O da 7. sınıfta :D

Yani ben şu yüzden istiyorum arkadaşların storilere bakıyorum üzülüyorum geçen arkadaşlarla buluşacaktık kız arkadaşıyla gelmiş çok üzüldüm yani onlarda benim gibi asosyal utangaç onlar yapmışlar ama ben yapamıyorum.
Emin ol o kadar önemli değil bende senin yaşındayken arkadaşlarım sevgili filan yapıyordu ama ben hiç umursamadım çünkü bu yaşta yapılacak iş değildi şu an o arkadaşlarımın çoğu berbat liselere giderken ben iyi bir lisede okuyorum. Değerli zamanını böyle saçma işlere harcama.

Yeni konular

Geri
Yukarı