Nasıl Öğrencisiniz?

Başarılıyım ama sınavlara son gün çalışırım. Hiçbir zaman konu tekrarı veya günü gününe ders çalışmam. Ödevleri çoğunlukla okul da yaparım. Sınıfta her türlü dersi kaynatırım. Son olarak okul da çapkın olarak biliniyorum ama pek öyle olduğumu düşünmüyorum.

Başarılıyım ama sınavlara son gün çalışırım. Hiçbir zaman konu tekrarı veya günü gününe ders çalışmam. Ödevleri çoğunlukla okul da yaparım. Sınıfta her türlü dersi kaynatırım. Son olarak okul da çapkın olarak biliniyorum ama pek öyle olduğumu düşünmüyorum.
Bizim akıllı tahtanın fişi temassızlık yapıyordu. Çöp atmaya gider gibi yapıp tahtanın fişine çarpıyordum tahta geri açılana kadar 5dk ders kaynıyordu.

İstikrarsız. Anaokul terkim, yarıda bıraktım. İlkokulda iyiydim. Ortaokulda denemelerde sonuncularda oluyordum okulda, 8. sınıfta ise ilk 3'te. Lisede 9'da kötüydüm, sözlülerde ortalamam 75 olmuştu, ancak teşekkür alabilmiştim. 10. sınıfta okulu bıraktım, sınıfta kaldım. Başka bir okulda 10. sınıfı tekrar okudum ertesi yıl ve yine 10. sınıflar içinde ilk 3'teydim. 11. sınıfta iyidim, 12'de okulun yarısında dersleri bırakmıştım, zaten o konular da kaldırıldı sonradan. 34K kadar başarılı bitirdim liseyi de. Umarım üniversitede de bu istikrarsızlığı yaşamam.

Bizim akıllı tahtanın fişi temassızlık yapıyordu. Çöp atmaya gider gibi yapıp tahtanın fişine çarpıyordum tahta geri açılana kadar 5dk ders kaynıyordu.

Keşke bizim tahta da yapsa ben de yapsam 😀. Ben de kahramanlık görevimi üslenerek hocaların kapatmayın veya silmeyin dedikleri şeyleri silip kapatıyorum her zaman. Bu şekil de dersi 10 dakika civarı kaynatıyordum. Keşke okullar açılsada yeniden kaynatsam.

Matematik haricinde genelde derste uyurum, zaten sayısal dersleri biraz dinlemeyle birazda mantık çalıştırınca yapıyorum ama sözel derslere mecburen yazılıdan önceki gün 3-4 saat çalışıyorum öyle giriyorum. 10. sınıfım, ortalamam geçen sene 83'tü.

Yeni konular

Geri
Yukarı