Nasıl Öğrencisiniz?

9'a kadar çalışmadım ama 9'da notlar düşünce çalışmaya başlayanlardanım. Okula göre çalışkan sayılmam ama tamamen de salmıyordum dersleri. Yine de ortalamam en düşük 91'di galiba o da 5. sınıfta.

Ortalamayım. Öğretmenlere biraz cevap verme huyum vardır, daha doğrusu öğretmenlere değil birisi bana laf söylediğinde geri cevap veririm, huyumdur. Çok şikayet gider aileme ama fena değil derslerim. Sayısala kafam basmıyor.
Zekiyim ama çalışmıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sınavlar 8'de başlıyorsa okula 7.30'da giderim çalışırım sınavlarda 80+ alırım zeki olduğumu düşünüyorum ya da ezberim iyidir bilemiyorum.

Öğrenci olarak kendinizi nasıl tanımlarsınız, başarılısınız neden başarılı? Başarısız neden başarısız?
Dersi dinlemeyi vs. sevmem çünkü hocaların çoğu saçma saçma bağırıyor. Genelde müzik dinlerim derste ve uyurum. Ancak sınavlarda mantık yürüterek hiç bir şekilde sınıfta kalmama özelliğim var. Bu arada sınıfta sevdiğim bir kız varsa ve akıllıysa ancak öyle derslere çalışıp onu geçince mutlu oluyorum. Nedenini sormayın çünkü bende bilmiyorum.

Geri
Yukarı