Nasıl uyunur?

Kendim için geliştirdiğim bir yöntem fakat başkasında işe yarar mı bilmem. Benim uyuyamamın en büyük nedeni, gözlerimi kapattığım zaman kafamın içinde dönen konuşmalar oluyor. Bu konuşmalar öyle illet bir şey ki, kafanda bir konu geçerken sonra ne olduğunu anlamadan kendini başka konuda bulursun. Kafamın içindeki dönen boş konuşmaları fark edince, kendimi hayali olarak boş bir odaya kimsenin benimle temasa geçip, benimle konuşamayacağı bir odaya hapsederim. Karanlıktan fobim var, hayalde bile olsa tek başıma kalmak + karanlıkta kalmak beni korkuttuğu için hayalimde, kendimi boş bir odada açık renkli duvarlara boş boş bakarken hayal ederim, duvarda dikkatimi çekecek hiçbir şey olmamalı, sade bomboş açık renkli duvar olmalı. Sonra anında uyurum hatta sabah kalktığımda ne zaman uyuduğumu bile farkedemem.

Görsel dahilindeki pozisyon tercih edilirse kısa sürede uykuya dalınır diye tahmin ediyorum.

peygamber-efendimiz-iste-boyle-yatardi_1094853.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şunu bi' açıyorum, fosur fosur uyuyorum.
İşte ihtiyacım olan video, umarım korna basan yoktur.

Adım 1: Kulaklığını tak.
Adım 2: Spotify aç.
Adım 3: Spotify'dan Sagopa'nın şarkılarından birini seç. (Ben Istakoz ile ağlayarak uyuyorum genelde, neden ıstakoz olduğunu merak edersen Youtube'da Istakozun altındaki yorumlara bak, orada ıstakoz ile ilgili müthiş bir bilgi var. O bilgiyi öğrenince şarkı müthiş bir anlam kazanıyor ve içine işliyor.)
Adım 4: Kendine Sagopa'ya bırak. 10-15 dakika içinde uyuma garantisi veriyorum.
27D22FEF-0E67-433F-A585-7E08BE5BF3EF.png

Ekrana baktığın sürece zor uyursun. Uyumadan 10 dakika önce uyku hazırlığı yapılmalı. Nedir bu? Ilık suyla elini yüzünü yıkarsın rahat kıyafetlerini giyersin mevcut sesleri kapatır ışığı söndürürsün yatağa geçersin. Uyku pozisyonunu alır ve derin düşüncelere dalarsın. Gözünü bir açmışsın 8 saat geçmiş 😉

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kulaklığını tak ve şu videoyu aç. Sesi optimum düzeye ayarla, kafanı boşalt ve uykuya odaklan.
Dalacakmış gibi olduğun zaman kulaklığı çıkar ve uyu.
Bu beni çok kastı nedense aşırı rahatsız oldum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı