Nasıl yüzebilirim?

Vatikan

Hectopat
Yer
Istanbul
Konu yukarıda dediğim gibi. Otelin altında o otelin havuzu bulunuyor giriş için ücret vs ödüyoruz. 2 havuz var biri 1.60M yüksekliğinde biri de 1.40M yüksekliğinde ben bu havuzda nasıl sırtüstü veya yüz üstü yüzebilirim? Teşekkürler.
Boy: 1.87

Hocam öncelikle sağ elinizi 90 derecelik bir açı ile dik tutarken sol elinizi ise 120 derecelik bir açı ile sırayla ileriye doğru sallayıp geri çekmeniz gerek. Bunları yaparken ayaklarınızı hızlıca çırpmanız lazım. (!)

Konu yukarıda dediğim gibi. Otelin altında o otelin havuzu bulunuyor giriş için ücret vs ödüyoruz. 2 havuz var biri 1.60M yüksekliğinde biri de 1.40M yüksekliğinde ben bu havuzda nasıl sırtüstü veya yüz üstü yüzebilirim? Teşekkürler.
Boy: 1.87

Sadece ayaklarını yukarı at kendini sal suyun üstündesin.

Yüzüstüyü buradan uygulamasız anlatmak zor. Batmamak için dümdüz durman lazım, panik yapmazsan pratikle yapılır. Sırtüstü için bi nefes alıp ölü gibi kendini bırakman yetiyor zaten. Kulaklarına su değecek kadar kafanı da arkaya atarsan bir şey olmaz.

Uygulamayla olur bu iş. Mesajla tavsiye vermenin gram faydası olmaz. Yüzmek kişisel iştir. Şu zamana kadar gördüğüm her adam farklı şekilde anlattı nasıl yüzdüğünü. Bende hepsinden farklı şekilde öğrendim. Yani ipin ucunu bırakıp kendi kendine çabalaman lazım.

Ayaklarını yerden keserek.

Ama tekrar yere çakılırsam?

Adres at uygulamalı anlatim :D buradan nasıl anlatalım hocam?

Özel ders yapacak param olsa kursa giderdim hocam.

Hocam öncelikle sağ elinizi 90 derecelik bir açı ile dik tutarken sol elinizi ise 120 derecelik bir açı ile sırayla ileriye doğru sallayıp geri çekmeniz gerek. Bunları yaparken ayaklarınızı hızlıca çırpmanız lazım. (!)

(!) Koyduğunuza göre mizah mı yaptınız? Eğer mizah yaptıysanız uzak durunuz.

Yüzüstüyü buradan uygulamasız anlatmak zor. Batmamak için dümdüz durman lazım, panik yapmazsan pratikle yapılır. Sırtüstü için bi nefes alıp ölü gibi kendini bırakman yetiyor zaten. Kulaklarına su değecek kadar kafanı da arkaya atarsan bir şey olmaz.
Teşekkür ederim, deneyeceğim.

Bu konu forumlardan öğrenilebilseydi herkes bu şekilde yapardı, kursuna dersine gitmeniz gerekli.
Derse gidecek param olsaydı neden buraya yazayım? cevap vermek istemiyorsanız uzak durun lütfen. Ve evet forumdaki arkadaşların dediklerini yaptım yüzebiliyorum.

Ama tekrar yere çakılırsam?

Özel ders yapacak param olsa kursa giderdim hocam.

(!) Koyduğunuza göre mizah mı yaptınız? Eğer mizah yaptıysanız uzak durunuz.

Teşekkür ederim, deneyeceğim.

Derse gidecek param olsaydı neden buraya yazayım? cevap vermek istemiyorsanız uzak durun lütfen. Ve evet forumdaki arkadaşların dediklerini yaptım yüzebiliyorum.
Derse verecek paran yoksa kardeşim devletin spor kompleksleri oluyor ücretsiz onlara gidersin. Ayrıca forumlarda öyle insanların insanların dediklerini yaparak yüzemezsin sen yüzdüğünü sanarsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı