Nasılsınız?

Ben üzülmeye, acıya, kötü olan ne varsa yaşamaya alışığım. Senin bunları yapmana gerek yok. Sanalda kimin ne dediği neden umurunda oluyor aklım ermiyor gerçekten. Bunu da geçiyorum başkası yüzünden olan bana oluyor hiç bir şey yapmadığım halde.

Seni böyle sevdim ve bırakmaya niyetim yok lakin benden nefret ediyormuş gibi bir halin var. Kinci olman yine de seni kötü yapmaz tabii ki. Anlıyorum sorunların var alttan da almaya çalışıyorum hani. Keşke hiç kimse birbirini üzmese. Kimse kimseyle uğraşıp kırmasa. Ama olmuyor maalesef dünya bu.

Ben hazırım. Nasıl mutlu olacaksan öyle yap. Bırakmanı gerçekten istemiyorum ama sen daha önemlisin. Dediğim gibi nasıl mutlu olacaksan öyle yap. Üzüyorsun da acıtıyorsun da keşke olmasaydı bunlar. Kaderime razıyım, üzmeye devam et bakalım. Kendine iyi bak, hep mutlu olmanı diliyorum.

Ben üzülmeye, acıya, kötü olan ne varsa yaşamaya alışığım. Senin bunları yapmana gerek yok. Sanalda kimin ne dediği neden umurunda oluyor aklım ermiyor gerçekten. Bunu da geçiyorum başkası yüzünden olan bana oluyor hiç bir şey yapmadığım halde.

Seni böyle sevdim ve bırakmaya niyetim yok lakin benden nefret ediyormuş gibi bir halin var. Kinci olman yine de seni kötü yapmaz tabii ki. Anlıyorum sorunların var alttan da almaya çalışıyorum hani. Keşke hiç kimse birbirini üzmese. Kimse kimseyle uğraşıp kırmasa. Ama olmuyor maalesef dünya bu.

Ben hazırım. Nasıl mutlu olacaksan öyle yap. Bırakmanı gerçekten istemiyorum ama sen daha önemlisin. Dediğim gibi nasıl mutlu olacaksan öyle yap. Üzüyorsun da acıtıyorsun da keşke olmasaydı bunlar. Kaderime razıyım, üzmeye devam et bakalım.
Ne istiyorsun benden?

Yeni konular

Geri
Yukarı