Nays kart Google hesabına kaydedilmiyor

Hasan Erikli

Hectopat
Yer
İzmir Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL i3-12100F 4.3GHz 4/8 Çekirdek İşlemci

ASUS PRIME H610M-E DDR4 Anakart

PALIT RTX 3060 Dual 12GB Ekran kartı

Adata XPG Gammix D30 16 GB (2x8) 3200 MHz

SHARKOON SHP650V2 650W 80+ EU Güç kaynağı

ADATA LEGEND 710 512GB M.2 2400-1000MB/s SSD
Meslek
Öğrenci
Nays hesabi oluşturdum birkaç gün önce bugün Papara kartımdan Nays'a para transferi yaptım. Google Play Store de yapılan satın alımlarda cashback sağladığı için ama CVV kodu sürekli değiştiği için kaydedemedim sanırım hata verip durdu. Bunun çözümü ne acaba? Google Play Store'deki bir oyundan satın alım yapacağım bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nays hesabi oluşturdum birkaç gün önce bugün Papara kartımdan Nays'a para transferi yaptım. Google Play Store de yapılan satın alımlarda cashback sağladığı için ama CVV kodu sürekli değiştiği için kaydedemedim sanırım hata verip durdu. Bunun çözümü ne acaba? Google Play Store'deki bir oyundan satın alım yapacağım bu arada.

Bu sorunu yaşayan bugün ben de varım. Evet kendilerine kayıt ilettim. Ama hattın diğer tarafında çalışan kendisi Nays kartını App Store kayıt yapabildiğini söylemişti. Ben kendim orada da denedim olmadı hata verdi.

Aynı şekilde Nays ekibi de az önce tarafıma böyle bir hata bulanamamıştır diye baştan savma bir cevap gönderdi. Anlaşılan kendi dillerinden konuşmak. Detaylı video çekerek durumu kanıtlı şekilde kendilerine ileteceğim. Rezil olmak nasıl bir duygu göreceğiz. 😀

05.2.2024 tarihi itibarıyla ekleyebildim kartımı. Belki sorunu Nays ekibi çözdü belki de bekleme süresi vardı o süre sonunda çözülebildi. Neyse bende sorun çözülmüş oldu arkadaşlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı