Ne dediler? Technopat Hakkında Kullanıcılarımızın Görüşleri...

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Technopat hakkında kullanıcılarımızdan gelen yorumlar...

Sinan dedi:
Merhaba,

Bilgisayar toplama amacıyla birçok foruma baktım ve en ciddisi sizin forum sayfanızdı. Bu başarınızdan dolayı sizi kutlarım.

Teşekkür ederim.

Sinan

uzalan dedi:
Beni okadar mutlu ettin ki, derdimi halederek... 1, 2 gün cevap çıkmayınca konuya HDD'yi biçimlendiricektim, okadar moralim bozuldu ki... Sayende arşivimi tarihe gömmekten kurtuldum. Teşekkürler...

Çok sağ olun hocam sayenizde Windows 8'e geçtim. Casper'ın vermediği desteği verdiniz gerçekten burası farklı bir forum oldugunu kanıtladı. Forumu takipte kalacağım, tekrardan teşekkürler iyi günler.

Her şey bir yana "TÜRKÇE"YE önem verdiğiniz içi teşekkürler. Bunu yazmak istedim. Kolay gelsin
smile.png

Ya Recep kardeşim sen ne güzel bir insansın. Allah senden razı olsun. Az önce dediklerini aynen uyguladım. Bilgisayar açılmamazlık da yapmadı. 4GB RAM'i tam olarak gördü.

En güzeli de artık bilgisayar açıldığında "Casper" yazmıyor. Foxconn yazıyor. 4 yıl önce yediğim kazığı hatırlatıyordu o yazı bana.:) Teşekkürler TECHNOPAT FORUM. Teşekkürler RECEP BALTAŞ.

Buğra Kılıç dedi:
Hocam merhaba. Uzun süredir Technopat sitenizi takip ediyorum ve gerek video incelemeleriniz gerek pratik çözümleriniz gerek de haberlerinizle bayağı bir ilgimi çekmeyi başardınız. Aslına bakılırsa sizi birazda Adam Savage ve Jamie Hyneman'a benzetiyorum. Belki biliyorsunuzdur tested.com adlı bir sitede sürekli yeni bir şey hakkında konuşuyor onu inceliyorlar. Bu oldukça hoş ve ilgi çekici. Umarım daha çok adınız duyulur ve daha sık video incelemelerinizi görürüz. İyi günler

Gece gece bana sevinçten çığlık attırdın ya dile benden ne dilersen. Çok çok ama çok çok çok teşekkür ederim. Şuan sevinçten, heyecandan yerimde duramıyorum. Üniversite başlamadan önce kesinlikle sizi ofiste ziyarete gelmek istiyorum. Eli öpülecek insansın. Zaten ne kadar bilgili, deneyimli olduğunu biliyordum ama şuan bende ki yerin bambaşka bir boyuta geçti. Evim, iş yerim artık sana sonuna kadar açık, dediğim gibi en kısa zamanda da ofise ziyaretine geleceğim. Tekrar çok teşekkür ederim.

Bundan sonra sonuna kadar #4everRecepBaltaş

Sen adamın "Kralısın". Teşekkür ederim. Hemen deniyorum.

Tamamdır Recep bey. Sorunumu hallettim çok teşekkür ediyorum. Buda şunu gösterdiki, En gelişmiş forum Technopat! Selametle..

Sizler de görüşlerinizi belirtin, tarihe tanıklık edin. Zira Türk İnternet tarihinde yeni bir fenomen doğuyor! Technopat artık Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ilk 1000 250 sitesi arasında!

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir iki forum gezdim sizin forum gibi Türkçeye önem veren forum görmedim. Ceza puanı yesem de şikayet etmeyeceğim alışık olmadığım için Türkçeyi yanlış kullanıyorum. Tabii hatalarımdan ders aldım. Sayenizde çok daha iyi yazıyorum (Yazılarımın Türkçe kurallarına uyma açısından). Gerçekten de iyi bir forum, bu forum. İnşallah daha da büyüyecek.

Kurallar çok katı. Uyarmadan ceza sistemini ilk defa burada gördüm.

Bazı cezalar çok abartılıyken, kimi cezalar da fazlası ile insafsız.

Misal; Ben 2019 yılına kadar ceza almıştım. Mail ile ulaştım. Cezamı azalttınız. Ancak, sitedeki bu katı kurallar can sıkıcı.

Kurallar çok katı. Uyarmadan ceza sistemini ilk defa burada gördüm.

Bazı cezalar çok abartılıyken, kimi cezalar da fazlası ile insafsız.

Misal; Ben 2019 yılına kadar ceza almıştım. Mail ile ulaştım. Cezamı azalttınız. Ancak, sitedeki bu katı kurallar can sıkıcı.
Kurallarımız katı olabilir, evet ama biz bu katı kurallarla devam edeceğiz. Biz bu kurallar çerçevesinde bu camiayı büyüttük. Reyting korkumuzda bulunmadığı için biz bu yolda devam edeceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı