Ne dediler? Technopat Hakkında Kullanıcılarımızın Görüşleri...

Technopat hakkında kullanıcılarımızdan gelen yorumlar...

Sizler de görüşlerinizi belirtin, tarihe tanıklık edin. Zira Türk İnternet tarihinde yeni bir fenomen doğuyor! Technopat artık Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ilk 1000 250 sitesi arasında!
Hocam şu an ilk kaç site arasında? Bir de ne kadar ciddiye alırsın bilemiyorum beni ancak, eğer bu tarz eleştirilere önem veriyorsanız:
Moderatörlerin, konudaki kullanıcıların yaptığı özellikle konunun heyecanıyla olan küçük yazım yanlışlarına ban atmak yerine düzeltmesi daha hoş olur bence. Konun bütünlüğünü oldukça dağıtan bir durum çünkü, düşünsenize birisine yardım ederken eliniz bir harfe bastı diye ban yiyorsunuz. Bir daha o konuya dönmek istenir mi sizce? Ama kastettiğim baştan aşağıya yanlışlarla dolu, belli bariz özensiz yazılmış yazılar değil.

Cezalar lütfen düşürülsün. Şey ayrı yazılır diye 3 gün ceza fazla değil mi? Ben forumu işim düştüğü zaman kullanamayacaksam ne anlamı kalır? Çok önemli bir işim düştü ama şey ayrı yazmadım diye 3 gün yedim. Bu zamana kadar çok ceza yedim ama hiçbirinden şikayetçi olmadım. Umarım anlarsınız. Belki de bundan gereksiz mesaj bile yerim.

Hayır. Belki o an dalgınlık olabilir veyahut farklı bir olay. Şey yüzünden ceza vermek sence mantıklı mı. Forumda daha gün içinde yazı yazmayı bilmeyen o kadar çok kişi var ama şeylerle uğraşmak saçma.

Hayır. Belki o an dalgınlık olabilir veyahut farklı bir olay. Şey yüzünden ceza vermek sence mantıklı mı. Forumda daha gün içinde yazı yazmayı bilmeyen o kadar çok kişi var ama şeylerle uğraşmak saçma.
Yazı yazmayı bilmeyen o kişiler daha yeni katılanlardan oluşuyor ama siz uzun bir süredir buradasınız. Kurallardan şikayetçi değilim, yazıların daha anlaşılır olması açısından gayet iyi oluyor. Hem kendini yazım ve imlada geliştiriyorsun, bi' de bu açıdan bak.

İlk zamanlarda bende bu yazım hataları yüzünden ceza yemeye çok ayar oluyordum. Şimdi düşünüyorum da bu forum sayesinde kelime haznemde hem yeni kelimeler hem de doğru kelimeler yer etti.

Kurallar çok katı. Uyarmadan ceza sistemini ilk defa burada gördüm.

Bazı cezalar çok abartılıyken, kimi cezalar da fazlası ile insafsız.

Misal; ben 2019 yılına kadar ceza almıştım. Mail ile ulaştım. Cezamı azalttınız. Ancak, sitedeki bu katı kurallar can sıkıcı.

Hocam ben anlamadım. 2019 yılına kadar ceza mı aldınız? Ve 2014 yılında kayıt olmuştunuz. Ve şu anda 47 mesajınız var. En yapmıştınız ki 5 yıl ceza aldınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı