Ne kadar yalnızsın testi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bayağı yalnızım teste göre. 160 puan çıktım. Aslında virüs olmasa ilk maddeyi saymazdım fakat günümüzde o durumdayım. O nedenle 160 puanım.

Aslında bunlar yalnızlıkla pek alakalı şeyler değil, asosyallikle alakalı bana kalırsa. Futbol maddesi çok mantıksız örneğin.

Bu test yalnızsın testi değilde hayatı ne kadar dışarıda geçiriyorsun testi olmuş. Özellikle sosyal medya olayını hiç anlayamadım. Hangimiz Facebook hesabı açmadı?

20 puan: Dışarıya 2 haftada bir çıkıyorum. (Eğer dışarıya çıkacak arkadaşınız yok ise çok nadir çıkarsınız)
20 puan: Twitch yayınları izliyorum. (İnsanlar yalnız hissettiği za, man çoğunluğun olduğu yerlere gider)
40 puan: Aldığım bilgisayar 4 bin TL'den pahalı. (Eğer dışarıda bir hayatınız yok ise büyük ihtimal pahalı bir bilgisayar alırsınız)
40 puan: Futbol takımı tutuyorum. (İnsanlar hayatları sıkıcı olduğu zaman futbol gibi spor dallarına yöneliyor)
40 puan: Sosyal medya hesabım var. (Kendini başka insanlara göstermek isteyen biri büyük ihtimal yalnızdır)

0-20 puan: Durumunu çok iyi, bu hayatı seviyorsunuz!
20-40 puan: Sanırım çocukluğunuz kötü geçti.
40-80 puan: Acilen bir psikologa gitmeniz lazım!
100+ puan: Allah kurtarsın.

Evet dostlarım sizin için hazırladığım test bu şekildeydi umarım herkes 0-20 puan aralığındadır.

Gördüğüm en saçma ve yanıltıcı test olabilir sanırım günümüzde korona varken dışarı çıkmak büyük risk bu 1.şıkkın saçmalığı,2. şıkta ise insanlar sevdiği kişilerin yayınlarını izleyebilir ve bunun yalnızlıkla bir ilgisi yok bence,3.'ye gelecek olursak dolar kuru yüzünden 4000TL'den az para varken bilgisayar toplamak çok zor,4. şıktada takım tutmak sosyalliği arttırır ve günümüzdeki insanların büyük çoğunluğu takım tutuyor yani bu da elendi, ve son şıkta ise günümüzde yaşlılar dahil herkesin sosyal medya hesabı var ve inanın bana bu sayede insanlar birbirlerinin resimlerini vb görüp mutlu oluyor veya gündemi takip edebiliyor ya da eğlenmek için video izliyor bununda yalnızlıkla bir ilgisi yok teşekkürler. :)

He gün dışarı çıkıyorum, ancak çalışmak için. Arkadaşlarlımla değil : +20
Twitch yayınları izliyorum : +20
Bilgisayarım iyi değil, ancak alacağım 3500-4000 civarı : +40
Futbolla pek alakam yok.
Sosyal medya "hesaplarım" var. (Twitter, Facebook, İnstagram, YouTube, Twitch, Steam, Spotify, Gmail) +40

=100 :(

20 puan: Dışarıya 2 haftada bir çıkıyorum. (Eğer dışarıya çıkacak arkadaşınız yok ise çok nadir çıkarsınız)
20 puan: Twitch yayınları izliyorum. (İnsanlar yalnız hissettiği zaman çoğunluğun olduğu yerlere gider)
40 puan: Aldığım bilgisayar 4 bin TL'den pahalı. (Eğer dışarıda bir hayatınız yok ise büyük ihtimal pahalı bir bilgisayar alırsınız)
40 puan: Futbol takımı tutuyorum. (İnsanlar hayatları sıkıcı olduğu zaman futbol gibi spor dallarına yöneliyor)
40 puan: Sosyal medya hesabım var. (Kendini başka insanlara göstermek isteyen biri büyük ihtimal yalnızdır)

0-20 puan: Durumunu çok iyi, bu hayatı seviyorsunuz!
20-40 puan: Sanırım çocukluğunuz kötü geçti.
40-80 puan: Acilen bir psikologa gitmeniz lazım!
100+ puan: Allah kurtarsın.

Evet dostlarım sizin için hazırladığım test bu şekildeydi umarım herkes 0-20 puan aralığındadır.

0'ım kafamı dağtıyorum dışarı olmazsa deliririm ben. Sosyal medya hesabım var ama girmiyorum yılda 1 o yüzden 0 olabilirim gibi :D.

He gün dışarı çıkıyorum, ancak çalışmak için. Arkadaşlarlımla değil : +20
Twitch yayınları izliyorum : +20
Bilgisayarım iyi değil, ancak alacağım 3500-4000 civarı : +40
Futbolla pek alakam yok.
Sosyal medya "hesaplarım" var. (Twitter, Facebook, İnstagram, YouTube, Twitch, Steam, Spotify, Gmail) +40

=100 :(
YouTube, Spotify ve Gmail'i Sosyal medyadan sayıyor muyuz?
Ben onları standart araçlar olarak görüp es geçtim.

80 puan ama bilgisayarım var çünkü fotoğrtafçılık yapıyorum ve sosyal medya hesabım da var çünkü fotoğrafçılık yapıyorum.

İlginç. Ama doğru bir kriter dağıtımı olmamış.
Hocam ne yaptınız son kelimede özellikle beynim yandı :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı