Ne kadar yalnızsın testi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben normalde sosyallik potansiyeli yüksek bir adamım ama her nedense çıkma teklif ettiğim kızların ya babasına inme iniyor hastanede oluyorlar veya Korona'dan dolayı dışarı çıkmıyorlar fakat aynı zamanda Salda Gölü'nden instagrama fotoğraf atmak gibi bir süper güce sahipler çok ilginç gerçekten de ....

20 puan aldım. Bilgisayarı saymadım sebepi çok belli. Bilgisayarı pahalı olupta dışarıda takılmayan insan yok mu? 4 bin TL olunca bilgisayarın yalnız olmuyorsun. Benim 0-6 yaş aralığım arkadaş konusunda kötüydü. Oturduğum mahallede benimle yaşıt yoktu. Yaşıtı geçtim biraz büyük veya küçük olsun yoktu. Varsada benim ruhum duymuyordu. 0-6 yaş aralığında İngilizce çizgi filmler, İngilizce filmler izleyerek büyüdüm. Arada belgesel falan milan izleyerek. Küçük yaşta kültürlendim. Taşındıktan sonrada çocukluğumu çok güzel yaşadım. Anılarımı aklıma çok güzel kazıdım. Şimdi ise İngilizce konuşmaya konuşmaya unuttum neredeyse. Kısaca puanım 0-20 arası.

B*ktan saçma sapan bir test olmuş.
Ekmek almak için dışarı her gün çıkıyorum.
Twitch izlemiyorum.
Bilgisayarım 4000 TL'den ucuz.
Futbol takımı tutuyorum ama fanatik değilim.
Sosyal medya hesabım var ancak kendimi kimsye göstermeye çalışmıyorum, 0 gönderi, 0 hikaye, profil fotosuz bir hesap.

Yani anlayacağın yapayalnızım, bilgisayarimi seviyorum. Bu yorumunu da miktir edip geçiyorum. Hayatımda böyle b*ktan bir test görmedim.

Bende bu testteki seçeneklere mantıklılık açısından test yapıyorum.

1- Küresel pandemi dönemindeyiz. İnsanlar arkadaşlarıyla sürekli olarak dışarı çıkması ne kadar mantıklı?

2- Twitch izlemek zevk meselesi. Belki kişi zevklerine uyan bir yayıncı bulmuştur ve onun yayınlarını izlemekten zevk alıyordur. Ayrıca günümüzün büyük kısmını evde geçirmek zorunda olduğumuz bu dönemde yapacak ne kadar alternatifimiz var?

3- 4000 TL ile günü kurtaracak bir bilgisayar zor alınıyor bu dönemde. İnsanlar ise para verdiği sistemin kendilerini uzun yıllar götürmesini istiyor. Bu seçeneğin saçmalığına daha fazla girmiyorum.

4- Takım tutmakta zevk meselesi. Hatta ülkemizde ayrı bir seviyede. Örnek vermek gerekirse sırf Galatasaraylı olduğun için bazı ortamlara girebiliyorsun. Arkadaşlarınla hiç kafeye maç izlemeye gitmedin ve oradaki ortamı görmedin galiba.

5- :D?

Üstüne daha fazla konuşurdum ama vaktime değmez. (Teste puanım 0.)

Saçma sapan bir puanlandırma, anket sistemi olmuş. Genellemenin de içinden geçmişsin. Saçma bulduklarımı açıklıyorum...

40 puan: Aldığım bilgisayar 4 bin TL'den pahalı. (Eğer dışarıda bir hayatınız yok ise büyük ihtimal pahalı bir bilgisayar alırsınız)
Dışarıda bir hayatım var, 4 bin TL'den pahalı bilgisayara sahip olmamın tek sebebi buna ayıracak paramın olması. :)
40 puan: Futbol takımı tutuyorum. (İnsanlar hayatları sıkıcı olduğu zaman futbol gibi spor dallarına yöneliyor)
Genellemenin içinden geçtiğin cümlelerden diğeri. Bir tek Beşiktaş'ı tutuyorum ve onun maçlarını izliyorum. Futbolla alakam genelde bundan ibaret oluyor. Aşırı futbola bağlı olup da hayatı çok eğlenceli olan insanlar da tanıyorum. :)
40 puan: Sosyal medya hesabım var. (Kendini başka insanlara göstermek isteyen biri büyük ihtimal yalnızdır)
Instagram ve Twitter kullanıyorum. Instagram'ı güzel sayfalar ve sevdiklerim için kullanıyorum. Arada beğendiğim fotoğrafları paylaşıyorum. Twitter'i ise kız arkadaşımın yoğun isteği üzerine açtım. Güzel sözler paylaşarak birbirimize armağan ediyoruz. Twitter takipçim 1, o da sevgilim. Evet, kendimizi başkalarına göstermek istiyormuşuz da falan fıstık...

Bence yalnız olan sensiz zira bu genellemeler ve yorumları ancak söylediklerine tabi olan bir insan yapabilir. Bak bu tespite puanım 100 işte. :D

Son düzenleme:
Testin saçmalığı şuraya bakılınca direkt anlaşılıyor.
mutluww.png

Yine bir bomboş, saçma, mantık dışı konu. Her konun, her fikrin bir birinden daha boş ve de saygısızsın. Senin futbol takımı tutanların hayatının sıkıcı olduğunu, sosyal medya hesabı olanların kendilerini birilerine beğendirmeye çalışmasını söylemeye ne hakkın var?

20 puan: Dışarıya 2 haftada bir çıkıyorum. (Eğer dışarıya çıkacak arkadaşınız yok ise çok nadir çıkarsınız)
20 puan: Twitch yayınları izliyorum. (İnsanlar yalnız hissettiği zaman çoğunluğun olduğu yerlere gider)
40 puan: Aldığım bilgisayar 4 bin TL'den pahalı. (Eğer dışarıda bir hayatınız yok ise büyük ihtimal pahalı bir bilgisayar alırsınız)
40 puan: Futbol takımı tutuyorum. (İnsanlar hayatları sıkıcı olduğu zaman futbol gibi spor dallarına yöneliyor)
40 puan: Sosyal medya hesabım var. (Kendini başka insanlara göstermek isteyen biri büyük ihtimal yalnızdır)

0-20 puan: Durumunu çok iyi, bu hayatı seviyorsunuz!
20-40 puan: Sanırım çocukluğunuz kötü geçti.
40-80 puan: Acilen bir psikologa gitmeniz lazım!
100+ puan: Allah kurtarsın.

Evet dostlarım sizin için hazırladığım test bu şekildeydi umarım herkes 0-20 puan aralığındadır.
Yine siz yine boş konu, (umarım uygunsuz üsluptan ceza yemem, lütfen verme moderatör ağabey🥺) doğru değil zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı