Ne olacak bu ülkenin hali böyle?

Çok yanlış bir düşünce bence "biraz da onlar yesin TR'nin ekmeğini". Yemesin kardeşim kimse yemesin, artık bu ülkeyi ve kaynaklarını kimse sömürmesin öyle kafasına göre. Değişmesi gerektiğine katılıyorum ama bu ülkenin artık vampirlerden kurtulması gerektiğine inanıyorum. Bunlar o kadar alışmış ki, zaten kazanıyoruz kafasında her şeyi rahat rahat yaptılar, yeni gelen bir yönetim olursa şayet, halk olarak bu rahatlığı onların eline vermememiz gerektiğini düşünüyorum. Yani bu ülkenin ekmeğini halk yesin, garibanlar yesin biraz da.

Sence bu saatten sonra garibanın yiyecek bir şeyi kaldımı ülkemin her toprağı karış karış katarlılara satılıyor. Her şeyi sömürdü iktidar yeni gelecek Iktidar'ın 5-10 yılda bu durumu düzeltemeyeceğini herkes biliyor.

Bu ülke icin çok gec artık çünkü yeni nesil Türk diye bir şey yok bu saatten sonra bütün gençler yurt dışına çıkıyor artık yarısı geçim derdinden intihar ediyor yarısı bir şekilde gecinsede maddi sıkıntılar yüzünden evlenemiyor evlenselerde 1 2 çocuk anca yapıyorlar fakat mülteciler en az 10 çocuk yapıyorlar yani ilerisi bize gösteriyor ki ileride multeciler bizden fazla azınlık olacak ve türkler yavaşca yok olacak buna dur diyebiliriz şu an fakat dur demezsek ilerisi böyle olacak gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı