Ne olacak bu ülkenin hali?

Anlatamazsın hocam anlatamazsın. Onlar hala dünya lideriyiz uçuyoruz sanıyor ama yaşayan ölüler. Yurt dışında 1 ay kalsalar eminim Türkiye'de yaşamadıklarını sadece izlediklerini anlarlar. Bundan bile şüpheliyim.

Bence iktidar gitmeli ve fabrikalar kurularak ihracat yapılmalı. 128 milyon TL savurulmamalı!

Bence iktidar gitmeli ve fabrikalar kurularak ihracat yapılmalı. 128 milyon TL savurulmamalı!

2013'e kadar gayet güzel adımlar atılmıştı. İstikrarlı yükselen ekonomi en azından bir rahatlama daha sonrasında ise çeşitli olaylar başta başkanlık sistemi. (USDTRY) grafiğini açıyorum seçim olduğu ay dolar %45 yükseliyor 4.50'den 7.20'lere falan yazıktır günahtır bir ülke bu acıyı çekmemeli. Yıllardan beridir tarım ülkesi olduk. Olan fabrikaları peşkeş çektik. Yap işlet devret ile yıllardır sürünüyoruz. Havalimanına 500k kişi garanti veriliyor 300 kişi geçiyor biz ödüyoruz parasını. Hocam ne 128 milyon TL'ler ne 128 milyar TL'ler geçti bu ülkeden. Artık gelen yiyor giden yiyor. Bir ayağımı Avrupa'ya atmaya çalışıyorum şu an. A1 seviyesinde Almanca kursuna yazıldım. Güzel gidiyor şahsen.

Son düzenleyen: Moderatör:
2013e kadar gayet güzel adımlar atılmıştı. İstikrarlı yükselen ekonomi en azından bir rahatlama daha sonrasında ise çeşitli olaylar başta başkanlık sistemi. (usdtry) grafiğini açıyorum seçim olduğu ay dolar %45 yükseliyor 4.50'den 7.20'lere falan yazıktır günahtır bir ülke bu acıyı çekmemeli. Yıllardan beridir tarım ülkesi olduk. Olan fabrikaları peşkeş çektik. Yap işlet devret ile yıllardır sürünüyoruz. Havalimanına 500k kişi garanti veriliyor 300 kişi geçiyor biz ödüyoruz parasını. Hocam ne 128 milyon TL'ler ne 128 milyar TL'ler geçti bu ülkeden. Artık gelen yiyor giden yiyor. Bir ayağımı Avrupa'ya atmaya çalışıyorum şu an. A1 seviyesinde Almanca kursuna yazıldım. Güzel gidiyor şahsen.

Sonra diyorlar ülkeyi terk etti Vatan haini ulan* bir kere adam akıllı yaşamamıza izin verdiniz mi? Ve bugün bir konu açtım ülkenin sonu ne olacak diye tüm sıkıntıları döktüm fakat moderatör abilerimiz sağ olsunlar direk sildiler. İşte ülke bu durumda halk susturulmaya çalışılıyor.
Başkası gelincede aynısı olacak kanka. Düzeleceğini mi zannediyorsunuz? Ülkenin kaderi gibi bir şey artık bu.

Bu gidişle ülke çöküşe doğru gidiyor bir şeyler yapmak zorundayız.

Sonra diyorlar ülkeyi terk etti Vatan haini ulan* bir kere adam akıllı yaşamamıza izin verdiniz mi? Ve bugün bir konu açtım ülkenin sonu ne olacak diye tüm sıkıntıları döktüm fakat moderatör abilerimiz sağ olsunlar direk sildiler. İşte ülke bu durumda halk susturulmaya çalışılıyor.

Haklısınız hocam. Başka insanların ülkemize gelip 1 maaşıyla 2 maaşıyla krallar gibi yaşaması bizim ise 1 maaşımızla ay sonunu zor getirmemiz. Yurt dışına çıkmayı bırak 1 hafta kendi ülkemizde tatil yapmamız hayal olmuş durumda. Bu ülke vatandaşları için cehennem neredeyse. Atalarımız mezarından kalksa şu an Türkiye'deki her siyasetciyi kılıçtan geçirirdi. Gerçekten üzülüyorum emekçi abilerimiz bir hiçlik için ay sonunu getirmek için çalışıyor.

Haklısınız hocam. Başka insanların ülkemize gelip 1 maaşıyla 2 maaşıyla krallar gibi yaşaması bizim ise 1 maaşımızla ay sonunu zor getirmemiz yurt dışına çıkmayı bırak 1 hafta kendi ülkemizde tatil yapmamız hayal olmuş durumda. Bu ülke vatandaşları için cehennem neredeyse. Atalarımız mezarından kalksa şu an Türkiye'deki her siyasetciyi kılıçtan geçirirdi. Gerçekten üzülüyorum emekçi abilerimiz bir hiçlik için ay sonunu getirmek için çalışıyor.

Maalesef. Bu iktidar böyle gidemez. Yoksa ciddi anlamda hayatımız kararıcak.

İktidar konusunda birşeylerin değişeceğini pek düşünmüyorum. Muhalefet niye kendini zahmete soksun ki? Tonlarca parayı götürüyorlar zaten. Herkes rant peşinde zevkisefa sürüyor.

O halde değiştirelim. İstekli olduktan sonra her şeyi yapabiliriz. Zamanında evet hayır oy şeyimi ne vardı. Hayır olsaydı hayat daha güzel olucaktı.

Emin olun değişmesini ben sizden çok istiyorum. Ama umudun var mı diye sorarsanız. Bir gram umudum kalmadı. Sokak röportajlarına taktım kafayı gençler konuşuyor böyle arkadan bir örümcek beyinli geliyor diyor suyun var telefonun var. Gelde umudunu kaybetme. Hakkımızda hayırlısı olsun hocam.

Emin olun değişmesini ben sizden çok istiyorum. Ama umudun var mı diye sorarsanız. Bir gram umudum kalmadı. Sokak röportajlarına taktım kafayı gençler konuşuyor böyle arkadan bir örümcek beyinli geliyor diyor suyun var telefonun var. Gelde umudunu kaybetme. Hakkımızda hayırlısı olsun hocam.

Atatürk'ün bir sözü vardır. "bir gün ülkeyi kurtaracak bir lidere ihtiyaç duyarsanız size hiçbir şey öğretememişimdir."

Geri
Yukarı