Ne olacak bu ülkenin hali?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türkiye kardeş vallahi. Ayda 3500-4000 TL yeter şu an. Ben sizin gibi düşünmüyorum. Belki yüksek standartlara alışmışsınızdır, bilemem. 🤷‍♀️
Yüksek standart mı? Ben orta gelirli bir ailenin çocuğuyum ne yüksek standartı?

Bak babam bana ağzıyla AKP demedi.
Benim dinlediğim haberler var, Ahsen TV sokak röportajları var, bir de Süleyman Çakır var.
Süleyman Çakır ne alaka?
FB_IMG_1605601654956.jpg

Türkiye'nin acı çekmesi hoşuna mı gidiyor yani?
Benim gitmiyor ancak bu konuya yazılan mesajları görünce çoğu Türk gencinin hoşuna gittiğini farkettim. :D

Onun dışında ben memnunum hayatımdan. Eğer memnun olmasaydım mutsuz olurdum bir kere, mutsuz olmayı niye isteyeyim. Elindeki şeylere olumlu tarafından bak, mesela Türkiye şuan bu durumda olmasaydı ben bu forumla tanışmazdım, neden mi? Bilgisayarım bozulduğu zaman Forumlarda çözüm aramak yerine ömrünü doldurdu diyip gidip yenisini alırdım veya sürekli yükselttiğim için bozulmazdı bile. Veya bilgisayar toplamak için her parçayı araştırıp en uygun fiyat performans olanı seçmek yerine, giderdim bir tane hazır sistemin oyun testlerine vb bakıp alırdım. Evde bir alet bozulduğu zaman alet edevatı çıkarıp tamir etmezdim. Türkiyenin bu durumu insanlara çok şey öğretti bence.

Benim gibi düşünürseniz mutlu olursunuz. Hep fazlasını isterseniz mutsuz.

Süleyman Çakır Derken karıştırmışım arkadaşlar.

Aslında "Laiklik Elden Gidiyeah" diyen dedeyi kastediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı