Ne olacak bu ülkenin hali?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ağlamak yerine çözüm önerisi sunmuş önümüze.
Niye arkadaşımızı linçlemeye başladınız ki anında?
Bırak ya anca ağlarlar. GeForce Now'un 60 TL-100 TL bir şey olacağı söyleniyor aylık. Asgari ücret şu an 2800 TL bir ay git, çalış. Sonra 2 yıl GeForce Now'da istediğini oyna. Ne oldu şimdi asgari ücret iyi oldu mu? Bak istediğin oyunu oynayabiliyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
La et yiyemiyorum hala konuşuyorsunuz. Et et temel. Her gün ekmek arası soğan da yersen hayatta kalırsın ama buna yaşamak denirse.
Bırak ya anca ağlarlar. GeForce Now'un 60 TL-100 TL bir şey olacağı söyleniyor aylık. Asgari ücret şu an 2800 TL bir ay git, çalış. Sonra 2 yıl GeForce Now'da istediğini oyna. Ne oldu şimdi asgari ücret iyi oldu mu? Bak istediğin oyunu oynayabiliyorsun.
Ete ne olacak? Peki yağ? Temel şeyler? Mesela Ev.

Hala derdin GeForce Now kardeşim sen ülkeni savunuyor olabilirsin bizde savunuyoruz yeri geldiği zaman ama neden etleri paraları suriyeliler yiyor.
La et yiyemiyorum hala konuşuyorsunuz. Et et temel. Her gün ekmek arası soğan da yersen hayatta kalırsın ama buna yaşamak denirse.

Ete ne olacak? Peki yağ? Temel şeyler? Mesela ev.

Kardeşim boş ver suriyeliler yesin biz onları izleriz.

En basit temel ihtiyaçlar bile pahalı bu ülkede. Sen ne saçmalıyorsun? Ne Geforce Now'ı hocam konu ülkenin gidişatı. Neden konuyu sürekli başka yere çekiyorsun? Söylediklerimizin hepsinin doğru olduğunu sen de biliyorsun ama işine gelmiyor.

Len haydi geçtim 1000 Sterlin. 6 Ay oldu. Ee?

Sen Vatan haini misin kardeşim? Kuru ekmek ye bu Vatan için ölürüz. Ülkücü kurt tavsiyem halen geçerli. Ben ocağa gidiyorum beleş çay içiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam siz haklısınız gelin ocağa gidelim beleş keyif çayı içelim. Valla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı