Ne olacak bu ülkenin hali?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar ben gelecekte ne yapmam gerekir biliyorum onu.

Maaşınızı alıp (Hadi 3 bin civarları olur)
Ete faturaya ayırın paranızı tamam mı?
Sonra boşta kalan kısmını atın kumbaraya.
Ben bunu yapacağım büyüyünce.
Yaşamak değil ki bu. Hayatta kalmaya çalışmak bildiğin. Ayrıca bu zamanda 3000 TL maaş ile zar zor geçinirsin.

Anlamadım? 😃

Maalesef milletimiz uyanmadığı için hükümet milletimizi koyun gibi görüyor, böylece istediklerini yapabilme gibi bir düşünceye kapılıyor, bir ayaklanma, protesto gibi bir durum olmadan bu ülke heceliyorum dü-zel-me-ye-cek!

Ayaklanma protesto nunda ülkeye faydası yok dostum ekonomiye daha çok zarar olur 15 Temmuz'dan sonra işler daha kötüleşti hatırladın mı işte o zaman dediğin şey yapılmaya çalıştı ülke ekonomisi ne hallere düştü bu zihinle daha da kötüleşecek Afrika'ya gitsen orada Türk milletinden daha samimi daha birlik ve dostluk yapan milletler vardır Türkiye'ye bak bir de o eski günlerden hiçbir şey kalmamış Fatih'ten kebabcılara kebabcılardan dondurmacılara kadar düştük
Ne olur artık yozlaşmayı kesin bu ülkeyi partiler değil halk kurtarabilir.

Önce büyü biraz ondan sonra yazarsın. Biz aylık faturalara sadece 1500 liraya yakın para veriyoruz. Alışverişleri saymıyorum.

Nasıl anlamadın? Karnını doyurup faturayı ödeyeceksin kalan parayı kumbaraya atacaksın :D
Emir vermiyorum kendim de yapacağım büyüyünce o yüzden önereyim dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yozlaşmaya hayır diyende yok o kadar çok artık insanlar hep takım tutar gibi parti tutuyorlar akpli isen koyun chpli isen çomar isteyen istediğini tutar kimseninde bunu eleştirmeye hakkı yoktur umarım bu yozlaşmaların sonu gelir de eski günlere döneriz.

Ya aile düşünüyor da annem bana da anlattı temel ihtiyaçlardan sonra elimizde 150TL kalıyor. Spor ayakkabı almak için bak almak ayakkabı bak ayakkabı hani ayağa giyiyoruz ya dışarı çıkınca. Para biriktirip en ucuzunu almaya çalışıyoruz. Ben bir gencim mesela kafeye kalan 150TL'ye gidip nasıl eğleneyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı