Ne olacak bu ülkenin hali?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-02-28-15-02-04.jpeg
    Screenshot_2021-02-28-15-02-04.jpeg
    91,9 KB · Görüntüleme: 52
Arkadaşlar, bu INNA adlı arkadaş ile neden konuşuyorsunuz?

Çıldırdım. Troll gibi savunuyor. Bir de gelip, şükür edebiyatı yapmıyor mu?

Boş verin. Ülkenin gelişmemesindeki başlıca faktörlerden birisi, kendi insanlarımız. INNA da buna gayet güzel bir örnek.

Ülkeye gelecek olursak, imkanı olan bir dakika beklemesin. Yurt dışına çıksın.

Herkes ülkenin düzelmesini istiyor ve şikayet ediyor ama neden kimse ülke için bir şey yapmıyor? Arkadaşlar Atatürk'ün bir sözü vardır: ''Eğer bir gün çaresiz kalırsanız, bir kurtarıcı beklemeyin, kurtarıcı kendiniz olun''. Yani ağlayıp sızlamak yerine Türkiye'yi nasıl iyi bir yer haline getiririm diye düşünmemiz lazım.
Abi haklısın defterimiz kitabımız var çok şükür. :)

Arkadaşlar, bu INNA adlı arkadaş ile neden konuşuyorsunuz?

Çıldırdım. Troll gibi savunuyor. Bir de gelip, şükür edebiyatı yapmıyor mu?

Boş verin. Ülkenin gelişmemesindeki başlıca faktörlerden birisi, kendi insanlarımız. INNA da buna gayet güzel bir örnek.

Ülkeye gelecek olursak, imkanı olan bir dakika beklemesin. Yurt dışına çıksın.
Yorumun alnı olsa da öpsem kral.

ABD'de aynı Honda Accord 2000 birim Türkiye'de bakıyorum 100.000 birimden aşağı yok...

Bu hükümet değişse bile bence artık düzelmez, düzelse bile az düzelir. Hiçbir zaman İskandinav ülkeleri gibi alım gücümüz, Katar ABD gibi ekonomimiz olmayacak. Norveç vb gibi mutlu da olamayacağız :( üzgünüm ama bunlar gerçekler :(

Evet vallah bizde 60-80 TL'lık yağ alıyoruz. Vallah zorluk çok var. Ama açlıktan ölmüyoruz o kadar değil. Yine Allah'a şükür tabii. Ama diğer her şey sınırda malesef. 2023'te işler düzebilir biraz. Şu hastalıklar ve çevremizde ki kaos biraz azalır o zamana kadar. Dünya bile ekonomik krizde şu an yine şükretmen lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı