Ne olucak bu CS:GO'nun hilelerle hali?

Oyunu ranked olarak ciddiye almıyordum. Günde keyfi olarak 1 maç atıp çıkıyordum. Hileciler yüzünden oyunu sildim.

Oh be dünya varmış.
Screenshot_1.png

Yapılabilecek fazla bir şey yok aslında. Reportlayıp beklemek. Çoğu da ceza almıyor.
Aslında forumda bir konu açıp hile olduğunu düşündüğümüz profilleri paylaşsak olur ama pek bir işe yaramaz.
Bu arada bir şey yapmazsalar bu oyunun sonu 4-5 sene içinde gelecek bence.
Valorant gibi FPS oyunları çıkmaya başladı Rainbow Six:Siege kendini geliştirmeye devam ediyor. CS:GO'da panorama dışında çok büyük yenilik görmedik daha Source 2'ye geçmeyi düşünüyorlar.

Son düzenleme:
Bitmiyorlar. Bu konuyu açmamın sebebi kişisel olarak hilecilere karşı raporlamak dışında elden ne gelir, önerilerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 579456

Oyuna tek girmeni öneririm ya da girdiğin kişilerin ve senin güvenirlik puanın düşük olmadığına madalyalı hesaplarla girdiğine emin ol. Ya da mm oynama Faceit ESEA gibi platformlarda oyna :)

Oyuna tek girmeni öneririm ya da girdiğin kişilerin ve senin güvenirlik puanın düşük olmadığına madalyalı hesaplarla girdiğine emin ol. Ya da mm oynama Faceit ESEA gibi platformlarda oyna :)

Hile açıp global olduğunu itiraf eden arkadaş, hileden yakınan arkadaşın başlığına gelip tavsiyelerde bulunmuş :D:D:D

Geri
Yukarı