Ne olacak bu CS:GO'nun hali?

• Konuyu başlatan Eld
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 205
  • Görüntüleme 10B
CS go ya girmeyeli 1 ay oldu çok rahatım onun yüzünden daha çok zevk veren oyunlari oynamaya zaman bulamiyordum şimdi daha rahatım hem o kadar bilgisayar başında durmuyorum hem de kütüphanemdeki ondan daha fazla zevkli olan oyunları oynuyorum film izlemeye de zamanım oluyor hic bir oyuna fazla bağlanmamak kendimizi fazla kaptırmamak gerekiyor aslında bilgisayar başında geçiyor ömrümüz sadece csgo da 2000 saate yakın var bazen düşünmüyorum değil ben bu 2000 saate bu oyuna kafa yoracagima acaba başka işlere kafa yorsaydim diyorum...
4k+ saat de bende var :/

Sana tavsiyem ya 5 arkadaşınla gir ya da hiç girme çünkü hileden ziyade oyun velet dolu. Tek gidiyorsan da mm server picker onu indir. Luxemburg ve Warszawa'ı seç gir tertemiz oyuncular geliyor. Güvenilir faktörün kötü değilse tabii. Ben aşırı rekabetçi bir oyuncuyum ve oyunu oynayacak arkadaşımda olmadığı için son zamanlarda da aşırı tilt oldum ve oyunu bıraktım. Sana tavsiyem sende bırak ve farklı şeylere yönel. Resimdeki izler CS yüzünden bıçak ile uygulanmıştır. Daha önce 500₺ değerinde bir mouse kırmışlığım da var.

Dosya Ekleri

• 16142788837689201002543720875089.jpg
    16142788837689201002543720875089.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 59
Saçımı başımı yolmaktan bıktım. Monitöre yumruğu koyucam bi tane en sonunda. Nedir bu hilelerden çektiğimiz? Bir maç gireyim dedim yakındaki lobilerden adam buldum 5 yaptık. Adam gelmiş karşıya döne döne vuruyor hiç umurunda değil. Sonraki maç yine aynı. Faceit oynasan bunun kadar sık olmasa da yine hile geliyor. Ne oynayalım çöplorant mı? (!)
Arkadaşlar valoranta başladım 5 pre giriyoruz hile yok kafa rahat. 5 pre girmediğimde de takımdaki troll veletleri susturuyorum çok güzel valla valoranta gelin.

Arkadaşlar valoranta başladım 5 pre giriyoruz hile yok kafa rahat. 5 pre girmediğimde de takımdaki troll veletleri susturuyorum çok güzel valla valoranta gelin.

Şu saçma sapan fiziklere sahip olan oyun değil mi? Kalsın. 123 TL veririm daha iyi.

MM kadar sık gelmese de 15 maçta bir spinbot geliyor rahat.

Fizik motoru diye bir şey yok onun farkındayım. En temiz fizik motoru şuan source bence ama csgo bu haldeyken daha fazla dayanamazdım.

123 TL vererek Prime girerim daha iyi. Prime oynuyorum şu an. 50 maç rahat girmişimdir daha bir tane bile hile gelmedi.

123 TL vererek Prime girerim daha iyi. Prime oynuyorum şu an. 50 maç rahat girmişimdir daha bir tane bile hile gelmedi.
Ben prime'da oynamıyor muyum diye şaşırıyorum bazen. Sup elo 3 maçın 2si hileydi bir ay önce. Allahıma şükür bıraktım 1 aydır girmiyorum.

Ben prime'da oynamıyor muyum diye şaşırıyorum bazen. Sup elo 3 maçın 2si hileydi bir ay önce. Allahıma şükür bıraktım 1 aydır girmiyorum.

Artık hile açıp banlananlar 123 TL vermek zorunda kalıyor Prime için. Çok azaldılar.

Geri
Yukarı