Ne Olacak Bu CS:GO'nun Hali?

Ben mesela kendimden örnek vereyim, sonradan prime olma bir oyuncuyum. Arkadaşım Master Guardian mıydı neydi öyle bir rütbesi vardı. Toplamda 15 tane rekabetçi maç girdik, özellikle onunla giriyorum maçları taşısın diye :D
10 tanesini zorlan 16-14 kazandık. Çok fazla hile var. Online oynamaya değmez. Hadi rütbe için filan açıyorlar diyeceğim topluluk sunucuları da hile kaynıyor. Ben sildim oyunu.
Edit: Rütbem Silver Elite Master miydi ne öyle bir şey idi.

10 ay önce üst üste 2 maçta hile gelince oyunu sildim o günden beri oynamıyorum. Aslında mesele oyunda hile olması değil oyundaki hilelerin ban yememesi. 2 sene boyunca oyunu hileyle oynayıp ban yemeyen adam gördüm ben bu oyunda.

Popüler maplerden uzak durmanız gerekiyor. Dust2 falan öyle ahım şahım mapler değil, sadece size tanıdık geliyor diye giriyorsunuz sonuçta. Diğer maplerde de bir iki el atsanız hemen ezberlersiniz. Dust2'de 10 maçın 6'sında hacker denk geliyorsa bu popülaritesi düşük maplerde 10 maçta belki 1 2 defa gelir. Vertigo, Overpass ve Anubis'i önerebilirim şu anki haritalar içerisinden. Vertigo özellikle şu an oyundaki haritalar arasında en iyisi bana göre, hem dizayn hem de oyuncu profili açısından.

Onun dışında ranked competitive'i haftada 1 2 defadan fazla önermem. Fazlası zarar cidden. Gerçekten iyi oynayabileceğinizi hissettiğinizde ranked girin, maçı kaybetseniz bile skorunuz düşük olmaz en azından. Onun dışında scrimmage modundan girin. O maplerde hacker çıksa da canınız sıkılmaz rankınızı etkilemediği için.

Arkadaşlar merhabalar foruma sadece bu durum yüzünden kayıt oldum. Saçı başı yolacağım :) Oyunda supremeyim. Yaklaşık 1 haftadır sürekli olarak maç vs. giriyorum seri.

Girdiğim 10 maçtan 6'sında karşımıza sürekli hileler çıkıyor.

Konudan iyice bıkmış durumdayım. Bırakın hileleri, bunları satan firmaların 7/24 destek vermeleri ve gerçekten kurumsal olmaları ayrı bir ironik...

Bugün kanser olma seviyesine ulaştım ve artık pes ediyorum.

Ya tutup bir hile de ben açacağım ya da oyunu bırakacağım. Halbuki oyunu seviyorum. Valorant vs. alışamadım da.

Aylardır karşıma birkaç hile reklamı çıkıyor gayet adamlar VAC korumalı hile satıyorlar. Bugün konudan usandım ve Google'da CS:GO hile araması yaptım. Karşıma yeni çıkmış bir hilenin reklamı çıktı. OneShot Premium adında hilenin web tabanlı olduğu bilgisi var.

Arkadaşlar web tabanlı bir hile yapacak kadar kötü durumda mı bu CS:GO oyunu ben anlamadım. Adamlar resmen webden hile yapmışlar... 🤬

Gerçekten söyleyecek kelime bulamıyorum.

Ne yapmalıyım?
Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Ne olacak bu oyunun hali?

"Allah vefat edenlere uzun ömür versin" diyor ve Valve'nin CS için yeni getireceği anti hackı bekliyorum.

Bende yaklaşık 2 sene önce bıraktım bu mevzu yüzünden. Aşırı küfür ediyordum ve tabii sinir de oluyordum. Sonra Rainbow Six Siege aldım. Gayet mutluyum şu an :)

Ben harika bir çözüm olarak bıraktım mesela.

Kendinize işkence ediyorsunuz, Oyunun düzelmeyeceğini benden daha iyi biliyorsunuz.
Valve tekel bayi gibi herkes ona bağlı olunca, ulan zaten bunlar ben ne yapsam oynuyor bunu madem öyle salla anti-hack ne gerek var kod yazmaya.
Harbi harbi gördüğüm en üşengeç firma ve başıboş duruyor.

Geri
Yukarı