Ne oynuyorsunuz?

Hiç sıra tabanlı oyun oynamadım. Enis Kirazoğlu öneride bulurken bu oyunları kim oyunuyor diyen biriyim bu katagoriye ısınmak istersem sence ilk adım hangi oyun olur?
Zamanında lol oynamışsan Ruined King giriş için mükemmel bir oyun.
Banner Saga serisi yine iyidir
Biraz prodüksiyon olsun dersen Yakuza Like a Dragon giriş için güzel. Sanırım gamepass de mevcut

Elden Ring'in zorlukta başta olması çok ilginç geldi oysa ben Dark Souls serisi her zaman başı çekiyor sanıyordum. Sanırım Elden Ringe tekrar başlamayı deneyeceğim. Sadece şunu anlamadım oyunun başında ne yapmam gerekiyor? Oyun dünyaya atıp bırakıyor direk zerre bu tür oynamadığım için de gidip ilk gördüğüm düşmana öldüm elbette :D

CS:GO 2k ya yaklaştık faceit filan arada giriyorum artık emekliye aldım kendimi source 2 ye kadar Eternal Fire izlemeye devam.

RE4 herkes sürekli bu oyunu söylüyor sanırım oynamam gerekiyor.

Oyunun hareketleri kütük gibi olmasa bırakmayacaktım da at sürmek filan olsun gerçekten çok kütük değil mi?
Ne göre kime göre kütük valla ben şahsen pek at kullanan birisi değilim ki witcher at sürme oyunu değil ki, ayrıca gerçek söylüyorum 200 saati geçmişimdir atı 2 saat sürmedim. Witcherın at mekanikleri kötü diye oynamamak büyük hatadır, rpg alanında bence dünyada ilk 4-5 e girebilecek bir oyun.

Ne göre kime göre kütük valla ben şahsen pek at kullanan birisi değilim ki witcher at sürme oyunu değil ki, ayrıca gerçek söylüyorum 200 saati geçmişimdir atı 2 saat sürmedim. Witcherın at mekanikleri kötü diye oynamamak büyük hatadır, rpg alanında bence dünyada ilk 4-5 e girebilecek bir oyun.
Oyunu 30 saat oynamışım ve ben oyunun dünyasına aşırı bayılmadığım için sadece ana hikayeyi devam ettirmeye özen gösterdim. Bu nedenle sürekli atla diğer göreve varmaya çalıştım. Dediğin gibi çok iyi bir oyun Enis Kirazoğlu'nun neden bu kadar övdüğünü oynadığımda anladım.

Oyunu 30 saat oynamışım ve ben oyunun dünyasına aşırı bayılmadığım için sadece ana hikayeyi devam ettirmeye özen gösterdim. Bu nedenle sürekli atla diğer göreve varmaya çalıştım. Dediğin gibi çok iyi bir oyun Enis Kirazoğlu'nun neden bu kadar övdüğünü oynadığımda anladım.
Hocam bir ip ucu yerel satıcılardan ne kadar kitap, parşomen varsa satın alıp açacaksınız ki haritada hızlı seyahat noktaları açılsın. Ata gerek yok birde ssd varsa göreve 20 saniyede gidersiniz.

Hocam bir ip ucu yerel satıcılardan ne kadar kitap, parşomen varsa satın alıp açacaksınız ki haritada hızlı seyahat noktaları açılsın. Ata gerek yok birde ssd varsa göreve 20 saniyede gidersiniz.
Tekrar başlayacağım kesin zaten dediğin gibi yapacağım yoksa at beni çok soğutuyor.

Gta Online, Smite.
Online'ı epey oynadım. Neler yapıyorsun Online'a girdiğinde?

Hocam bu kişisel zevk. Birimize göre Esaretin Bedeli daha iyidir diğerimize göre Yüzüklerin Efendisi. Aynı şekilde sen oyunda mekaniğe önem veriyorsundur bana göre hikaye en mühim olandır.

RE4 ilk olarak arkadan bakış kamera açısını kullanan oyundur tarihte. Aynı zamanda serinin diğer oyunlarına göre daha aksiyon odaklı olması ve güzel düşman tasarımlarıyla diğer RE oyunlarından daha çok insana hitap eder. Mutlaka deneyin.

Hocam bu kişisel zevk. Birimize göre Esaretin Bedeli daha iyidir diğerimize göre Yüzüklerin Efendisi. Aynı şekilde sen oyunda mekaniğe önem veriyorsundur bana göre hikaye en mühim olandır.

RE4 ilk olarak arkadan bakış kamera açısını kullanan oyundur tarihte. Aynı zamanda serinin diğer oyunlarına göre daha aksiyon odaklı olması ve güzel düşman tasarımlarıyla diğer RE oyunlarından daha çok insana hitap eder. Mutlaka deneyin.
RE4'ü herkes sürekli söylediğine göre oynayacağım sanırım.

Esaretin Bedeli'de Yüzüklerin Efendisi'de muhteşem kült yapımlar sevmeyen direk hiç film izlemesin derim ben.

Bannerlord epey oynadım modlarla filan da ayrıca arada bir başlarım ona zaten belki de zamanı gelmiştir yine. Soulslar pek bana göre değil çok iç karartıcı geliyor. Bahsi geçen starateji oyunlarını oynamayı çok istiyorum ancak öğrenme süreci çok yorucu geliyor.

Hocam souls oyunlarına başlamadan önce bende sizin fikrinizdeydim fakat oyunu bir deneyin(Dark Souls 3 önerimdir başlangıç için)önyargılarınızın yıkıldığını göreceksiniz.

Geri
Yukarı