Neden Android uzun süre kullanılmaz deniyor?

Gerçekten kullanımı çok güzel. Bayağı bir Android savundum ancak yakın zamanda iPhone 8 Plus veya X almayı düşünüyorum. Android biraz sıktı, he istediğim gibi kullanamazsam kesin satarım o cihazı o ayrı konu.
Ben Oppo A73'ten iPhone 7'ye geçtim. Pil ve ekran dışında A73'ün çok önünde. 6 yıllık cihazın bu kadar akıcı çalışması çok garibime gitti.

Gerçekten kullanımı çok güzel. Bayağı bir Android savundum ancak yakın zamanda iPhone 8 Plus veya X almayı düşünüyorum. Android biraz sıktı, he istediğim gibi kullanamazsam kesin satarım o cihazı o ayrı konu.
Ben de düşünüyordum bir ara ama Android'deki o özgürlüğe ulaşamamak çok sıkıntı. Hele APK'ların olmaması ayrı olay.

Ben de düşünüyordum bir ara ama Android'deki o özgürlüğe ulaşamamak çok sıkıntı. Hele APK'ların olmaması ayrı olay.

Önceden çok APK kullanıyrodum ancak şu an oyun oynamam bir şey yapmam. Ücretsiz Spotify yetiyor zaten. Sanırım en çok internetten müzik indirmede sorun çekerim.

Android daha stabil ve sabit kodları genel olarak bütün eski 5 veya 6 Lolipop ve KitKat'a bile çoğu uygulama kuruluyor yaşı küçük kişilerin "papci" takıntısı boş şayet en az 5 yıllık telefon ile anca kuru hayaller kurarlar ama çoğu iş için halen iyidir.

Ama, Apple tarafı daha katı kısa ömürlü şayet, uygulamaların her ay sürümü artıyor ve artık en çöpten uygulama bile iOS 11 veya 13 istiyor.

4S ve 5S ile 6S öldü kimse umursamaz ama Samsung cihazlar halen yaşıyor.

Android daha stabil ve sabit kodları genel olarak bütün eski 5 veya 6 Lolipop ve KitKat'a bile çoğu uygulama kuruluyor yaşı küçük kişilerin "papci" takıntısı boş şayet en az 5 yıllık telefon ile anca kuru hayaller kurarlar ama çoğu iş için halen iyidir.

Ama, Apple tarafı daha katı kısa ömürlü şayet, uygulamaların her ay sürümü artıyor ve artık en çöpten uygulama bile iOS 11 veya 13 istiyor.

4S ve 5S ile 6S öldü kimse umursamaz ama Samsung cihazlar halen yaşıyor.
Samsung cihazlar nasıl yaşıyor hocam? S4 üzerinden Instagram'a girseniz 15 dakikaya telefon kapanıyor.

@Wexiar S4 mini artık yaşamasın bir zahmet en az 13 yıllık ama daha 2014-2015 vari Android halen yaşıyor J7, S6 gibi.

Sırf Apple fanboyluğu yapmak için yapmayın yazılım olarak daha kıt Apple ROM bile atılmıyor bana göre balondur.

Geri
Yukarı