Neden biz yalnızız ?

IyesilAdmI

Hectopat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sigaramı yakmış, tek başıma yürüyorum. Her zamanki parkıma gideceğim. Arkada Neşet baba çalıyor. Dert desen, içimde bir şeyler var. Kelimeye dökülemeyecek kadar anlatılmaz bir şeyler, kimseye de anlatamıyorum. Kimse de yok zaten. İşte böyle abiler. Okuduğunuz için teşekkürler. Hadi eyvallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayat vardır bir de kader. Kaderde ne yazıldıysa o olur. Yapacak en ufak şey yok. Hayatta ise yaşarsın. Hayatının insanını bulup hayatına devam edersin.

Ne yapsak boş, müdahele edemiyorsun hiçbir şeye. Akışına bırakmışım öylesine, bekliyorum ölümü sessizce. Konuma mesaj yazdığınız için teşekkürler beyler

Sigaramı yakmış, tek başıma yürüyorum. Her zamanki parkıma gideceğim. Arkada Neşet baba çalıyor. Dert desen, içimde bir şeyler var. Kelimeye dökülemeyecek kadar anlatılmaz bir şeyler, kimseye de anlatamıyorum. Kimse de yok zaten. İşte böyle abiler. Okuduğunuz için teşekkürler. Hadi eyvallah.
Bak şimdi şekil aynı ben. Ama bir fark var. Arkada Neşet üstad değil ağır basslı müzikler var. Bass beynimi uyuşturmayınca rahat edemiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı