Neden bu kadar Valorant karşıtısınız?

@eyre Kastettiğim şey, oyun hitinin gidiş şekliydi. PUBG değil de Apex'de olabilir orası.

Vanguard'ı öven arkadaşları oyun teknik destek bölümüne alalım, bu kernel üzerinde çalışan arkadaş yüzünden ne kadar kişi mavi ekran yiyor bir görün :)

İceboxtan bahsediyorsunuz derken siz Valorant'ı beğenmiyorum dediniz okey peki sebebi ne, icebox ile ilgili konu dışı bir şey yazıyorsunuz yanına da map az diyorsunuz, bende yeni bir oyun diyorum 6 map var diyorum enteresan bir kişiliksiniz hocam.

Hocam harita az bu benim için bir eksi dedim. @eyre hocamın sorusu üzerine de sadece karlı haritayı (ismi iceboxmuş) seviyorum dedim.

Oyunda az harita var bu yüzden oyun kötü demedim.
Telefonda olduğunuz için alıntıları göremiyorsunuz herhalde.

Nefret ettiğim falan yok ama grafiklerini sevmedim. Zaten o tip oyunlardan anlamıyorum. Ayrıca "Hile sadece bir bahane" lafını öznel bir şey olarak buluyorum.

Hocam harita az bu benim için bir eksi dedim. @eyre hocamın sorusu üzerine de sadece karlı haritayı (ismi iceboxmuş) seviyorum dedim.

Oyunda az harita var bu yüzden oyun kötü demedim.
Telefonda olduğunuz için alıntıları göremiyorsunuz herhalde.

Tamam sizin belirttiğiniz sizin için olan tek eksi oyunda az sayıda map olması, bende map ekleneceğini daha 1 senelik bir oyuna göre yeterli map olduğunu söyledim olay bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı