Neden Casper Alınmaz ?

Kendimle çelişmiyorum ne anlamak istediğimi anlamak istemiyorsun. Bu firmayı diğer firmalarla aynı kalitede göremezsin. Bu kadar Pegatron markasını neden savunuyorsun? Piyasada artık bulunmayan bir firma. Körü körüne savunman hayret verici.

Kendimle çelişmiyorum ne anlamak istediğimi anlamak istemiyorsun. Bu firmayı diğer firmalarla aynı kalitede göremezsin. Bu kadar Pegatron markasını neden savunuyorsun? Piyasada artık bulunmayan bir firma. Körü körüne savunman hayret verici.
Yazdıklarınız ortada hâla çelişmiyorum diyorsunuz. Mesajıma verdiğiniz cevap ortada. Aynı kalitede gördüğümü kim söyledi ? Kaliteli firmalara "Anakart" üreten bir firmaya dandik diyemezsiniz. Ayrıca körü körüne savunmuyorum. Bilgilerinizin yanlış olduğunu söylüyorum.

Anlamak bu kadar zor mu? Kullanıcı bazlı düşünürsen dandik diyorum hala neyin kafasını yaşıyorsun? Sen firma mısın kullanıcı mısın? Sana diyorum kullanıcı bazlı modelleri iyi değil, Bios güncellemesi bile vermez, hala anlamamakta ısrar ediyorsun. Özel çıkarttığı modellere herhangi bir şey söylemedim. Artık piyasada bile satılmayan bir firmayı neden bu kadar savunma ihtiyacı duyuyorsun anlamış değilim.

Kullanıcı bazlı düşünürsen dandik diyorum
Cevaplarını değiştirmeye devam edebilirsin. Wikipedia da her şey yazıyor. Buna rağmen dandik demeye devam edin. Savunmak değil amacım. Sizin şartlanmış bilgilerinizin yanlış olduğunu söylemek. Siz kendinizle çelişmeye devam edin...

Troll müsün birader? Amacın nedir? Ne yapmaya çalışıyorsun? Kendinle çelişen sensin. Ulan gören de diyecek Pegatron sana özel model Anakart tasarlıyor, sen neyin kafasını yaşıyorsun hakkaten. Saçma sapan konuyu uzatıp gereksiz konuşma yapıyorsun. Piyasada bu marka artık yok, dandik desen ne olur demesen ne olur. Galiba sen kendini firma zannettiği için sana özel modeller tasarlıyor bu kadar saçmaladığına göre.

O zaman burada akla şu soru takılıyor. ASUS'a bağlı ve iş birliği yapan bir şirket. Neden kalkıp birilerinin(Casper vb.) istediği üzerine dandik "Anakart" üretsin. Bu kendi markasını kötülemek olur. Mantıklı gelmiyor.

Bu sana bir cevap olabilir mi? Tartışmak için söylemiyorum bunu.

Anakartı Casper vb firmalar üretemiyor ise anakart üretmeyi bilen biri üretecekte ondan ? Sonra casper diyecek daha kalitesiz adam bakacak olur diyecek sonra bir daha bakacak casper diyecek şu çok pahalı daha az kalitelisi yokmu adam bakacak ..... diye sürüp gidecek işlemler. Sonra kalitesiz(az kaliteli-casper vs için mikron boyutunda kaliteli) anakarta Asus markasımı basacak adamlar?

Anakartı Casper vb firmalar üretemiyor ise anakart üretmeyi bilen biri üretecekte ondan ?

Evet. Anakart üretmeyi biliyor. Wikipedia da geçmişi ortada. Böyle geçmişe sahip bir firma kaliteli markalara "Anakart" üreten bir firma kendi adını kötületmez. Bugün PEGATRON kötüleniyorsa yanlış bilindiği için kötüleniyor.

Evet. Anakart üretmeyi biliyor. Wikipedia da geçmişi ortada. Böyle geçmişe sahip bir firma kaliteli markalara "Anakart" üreten bir firma kendi adını kötületmez. Bugün PEGATRON kötüleniyorsa yanlış bilindiği için kötüleniyor.

Bilmediğimden soruyorum hangi kaliteli firmalar onlar? Asus için mi diyorsun Pegatron için mi? Asus içinse biliyorum.

Bilmediğimden soruyorum hangi kaliteli firmalar onlar? Asus için mi diyorsun Pegatron için mi? Asus içinse biliyorum.
Ayrıca Pegatron Asus, Dell, Sony PS, HP, Apple gibi firmalara da özel olarak Anakart üretmiş bir firmadır da.

Kullanıcı bazlı modellerinin durumu ortada. Sen neden kullanıcı bazlı olarakta değerlendirmiyorsun acaba?

Ayrıca Pegatron Asus, Dell, Sony PS, HP, Apple gibi firmalara da özel olarak Anakart üretmiş bir firmadır da.

Bu saydığın markalar kullanıcı bazlı değil mi ? Apple'ı sadece devlet başkanları mı kullanıyor ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı