Neden Casper Alınmaz ?

İşte sorun burada ben sana özel çıkarttığı modellerle ilgili herhangi bir kötü durumdan bahsetmedim. Ben sana kullanıcı bazlı olarak diyorum. Anlamadığın nokta bu. Piyasada olmayan bir firmayı da artık yüceltme istersen.

Laptop ile Masaüstü Anakartlarını karşılaştıyorsun?

İşte sorun burada ben sana özel çıkarttığı modellerle ilgili herhangi bir kötü durumdan bahsetmedim. Ben sana kullanıcı bazlı olarak diyorum. Anlamadığın nokta bu. Piyasada olmayan bir firmayı da artık yüceltme istersen.

Laptop ile Masaüstü Anakartlarını karşılaştıyorsun?
Bu işin özeli var mı ? Markalara "Anakart" üretiyor. Bunları dağdaki çoban mı kullanıyor ?

BIOS güncellemelerini Casper değil Pegatron yayınlar. Ve, Pegatron ürünlerine neredeyse hiç BIOS güncellemesi yayınlamıyor, ürünlerine destek vermiyor.

Pegatron'un son yıllara kadar düzgün yapılmış bir sitesi bile yoktu. Şu an oldukça az satış yapan, bundan sonra da kalitesiz olarak bilinecek, belki de tarihin tozlu sayfalarına karışacak bir marka.

Bu konu neden bu kadar uzadı, anlamıyorum. Hazır bilgisayar alınmamalı ve toplama tercih edilmelidir. Hazır bilgisayar alınması şart olsa da Casper, alınmaz.

Hazır bilgisayar alınması şart olsa da Casper, alınmaz.
Bu sözünüze katılıyorum.

BIOS güncellemelerini Casper değil Pegatron yayınlar. Ve, Pegatron ürünlerine neredeyse hiç BIOS güncellemesi yayınlamıyor, ürünlerine destek vermiyor.

APPLE, HP, DELL, ASUS, SONY... markalarına "Anakart" üreten bir firma güncelleme vermiyorsa, bu markalar nasıl güncelleme yayınlıyor. Sorun burada Casper da nereden mi anlıyorum ? Diğer sürücüleri de bir kere paylaşıp ondan sonra paylaşmıyor. Sürücüler bölümü berbat.

Vikipedi makalesinde Apple, HP vb. markalardan bahsedilmiş ama elimizde bir ürün yok. Örneğin Pegatron anakartlı Asus bilgisayar bulalım, internetten destek sayfasına girip indirmelere bakalım.

Vikipedi makalesinde Apple, HP vb. markalardan bahsedilmiş ama elimizde bir ürün yok. Örneğin Pegatron anakartlı Asus bilgisayar bulalım, internetten destek sayfasına girip indirmelere bakalım.
Ürün olmasına gerek yok ki. Bu markalar güncelleme yayınlıyor. Az buz değil kaç marka var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı