Neden CS:GO veya Valorant oynuyorsunuz?

CS Valorant Apex ve R6 hepsini oynayan biri olarak favorim R6 zaten en çok oynadığım oyun da R6'dır 2019 Aralıktan beri oynarım +700 saatim vardır.

1. Neden Valorant oynamam desem daha doğru olur. Bu oyunu ilk 2020 de yayınlarda drop düşürerek maximum 45dk oynadım ve sildim bana göre değildi ısınamadım her ne kadar FPS oyunlarını sevsemde alışamadım. Bundan sonra 2022 yazında arkadaşların zoruyla sohbet ederken oynayalım diye tekrar indirmek zorunda kaldım keşke indirmeseydim. Valorant kitlesi gerçekten kalitesiz olan bir oyun 1 kere bile ranked girmedim girmemde. Oynamamanın en büyük etmeni kitledir.

2. Neden CS'yi severim CS'ye ilk 2017 de başladım arkadaşlarımla güzel zamanlar geçirdik. Rekabetçi ve köklü bir oyun olması sevdiğim tarafları ancak şu hile illetinden bıktık birader ya.

3. neden R6: Çünkü taktiksel FPS oyunlarını seviyorum grafikleride gayet hoş, evreninede bayılıyorum ve kitleside gayet iyi.

4. Apexide canım Battle Royale çektiğin oynarım PS4 ve PC de +300 saattim vardır evreni de hoşuma gider.

CS Valorant Apex ve R6 hepsini oynayan biri olarak favorim R6 zaten en çok oynadığım oyun da R6'dır 2019 Aralıktan beri oynarım +700 saatim vardır.

1. Neden Valorant oynamam desem daha doğru olur. Bu oyunu ilk 2020 de yayınlarda drop düşürerek maximum 45dk oynadım ve sildim bana göre değildi ısınamadım her ne kadar FPS oyunlarını sevsemde alışamadım. Bundan sonra 2022 yazında arkadaşların zoruyla sohbet ederken oynayalım diye tekrar indirmek zorunda kaldım keşke indirmeseydim. Valorant kitlesi gerçekten kalitesiz olan bir oyun 1 kere bile ranked girmedim girmemde. Oynamamanın en büyük etmeni kitledir.

2. Neden CS'yi severim CS'ye ilk 2017 de başladım arkadaşlarımla güzel zamanlar geçirdik. Rekabetçi ve köklü bir oyun olması sevdiğim tarafları ancak şu hile illetinden bıktık birader ya.

3. neden R6: Çünkü taktiksel FPS oyunlarını seviyorum grafikleride gayet hoş, evreninede bayılıyorum ve kitleside gayet iyi.

4. Apexide canım Battle Royale çektiğin oynarım PS4 ve PC de +300 saattim vardır evreni de hoşuma gider.
R6'nın ilk 3 sezonu çok iyiydi. Sonra çok bozuldu bence ama yinede saydığınız oyunlar arasında yinede en iyisi o.

Yayinlardan gördüğüm kadariyla ikiside tamamen ezbere dayanan ve taktik kısmı zayif oyunlar gibi gözüküyor. Bu iki oyun yerine R6S veya Apex Legends, Arena modunu vs. neden tercih etmiyorsunuz? Hem daha fazla seçenek olduğu için adrenalin orani daha yüksek oluyor.

Ben ikisinide oynamıyorum. Bu yüzden benimle kavga etmeyin. Oynamadigin için anlamazsin vs. yorumlara gerek yok, sadece nedenlerinizi merak ediyorum. Bu oyunlarda ne iyide siz bu oyunlari tercih ediyorsunuz? Belki bende baslarim :D
Basit ve büyük kitlelere hitap eden, düşük sistem isteyen oyunlar, R6S' in valoratn veya CS den tek eksiği tick değeri o da oyuna çok az etki ediyor, onun dışında hiçbir zayıflığı yok, ama oyuncuların çoğu oyuna kafa yormak, taktik uygulamak falan yerine sıka sıka gitmeyi tercih ediyor, ben de R6S oynuyorum ve deneyimli ekibim ile beraber sektöre yıkılabilir haritalı, üst düzey fizikli, stylize grafikli, oyuncuya büyük özgürlük veren bir proje üzerinde çalışıyoruz, Mayıs ayında kapalı betasını çıkarmayı planlıyoruz.

Yayinlardan gördüğüm kadariyla ikiside tamamen ezbere dayanan ve taktik kısmı zayif oyunlar gibi gözüküyor. Bu iki oyun yerine R6S veya Apex Legends, Arena modunu vs. neden tercih etmiyorsunuz? Hem daha fazla seçenek olduğu için adrenalin orani daha yüksek oluyor.

Ben ikisinide oynamıyorum. Bu yüzden benimle kavga etmeyin. Oynamadigin için anlamazsin vs. yorumlara gerek yok, sadece nedenlerinizi merak ediyorum. Bu oyunlarda ne iyide siz bu oyunlari tercih ediyorsunuz? Belki bende baslarim :D
CS oyuncusuyum, ezbere dayalı bir oyun değil aslında ki zaten bütün round'lar farklı geçiyor. Zaten binbir türlü taktiği var her iki takım için ve eğlenceli kılan da bu. Mesela giriş için T'ler atıyorum A taktiğini uyguladı, CT'ler ise B veya C taktiği ile karşılık verip girmelerini engelledi. Bu sefer T rotate yaptı CT'de ona göre oynamak zorunda kaldı. Basit mi? Evet. Ama bana göre eğlenmesi daha kolay bir oyun.

Yayinlardan gördüğüm kadariyla ikisi de tamamen ezbere dayanan ve taktik kısmı zayif oyunlar gibi gözüküyor. Bu iki oyun yerine r6s veya Apex Legends, arena modunu vs. neden tercih etmiyorsunuz? Hem daha fazla seçenek olduğu için adrenalin orani daha yüksek oluyor.

Ben ikisini de oynamıyorum. Bu yüzden benimle kavga etmeyin. Oynamadigin için anlamazsin vs. yorumlara gerek yok, sadece nedenlerinizi merak ediyorum. Bu oyunlarda ne iyide siz bu oyunlari tercih ediyorsunuz? Belki bende baslarim :D

Arkadaşlarım Valorant oynuyordu bende onlarla oynamak için başladım ama CS:GO'yu daha çok seviyorum CS:GO atölyesinden korku mapleri indirip arkadaşımla oynuyorum eğlenceli oluyor.

Geri
Yukarı