Neden CS:GO veya Valorant oynuyorsunuz?

Cs go'nin silah sesleri su tabancasından alınma sanırım, o bile oynamamak için sebep. Oyunda her şey o kadar basit ki basitliğin ötesine geçmiş adi, kalitesiz bir hissiyat yaratıyor. Valorant zaten bebekler için yapılmış olmalı.

CS:GO'nin silah sesleri su tabancasından alınma sanırım, o bile oynamamak için sebep. Oyunda her şey o kadar basit ki basitliğin ötesine geçmiş adi, kalitesiz bir hissiyat yaratıyor. Valorant zaten bebekler için yapılmış olmalı.

Kanka peki bir şey soracağım oynadığınız gerçekçi bir FPS oyunu var mı tavsiye edebiliceğiniz gerçekçi sesleri olan belki bende oynarım.

Yayinlardan gördüğüm kadariyla ikiside tamamen ezbere dayanan ve taktik kısmı zayif oyunlar gibi gözüküyor. Bu iki oyun yerine R6S veya Apex Legends, Arena modunu vs. neden tercih etmiyorsunuz? Hem daha fazla seçenek olduğu için adrenalin orani daha yüksek oluyor.

Ben ikisinide oynamıyorum. Bu yüzden benimle kavga etmeyin. Oynamadigin için anlamazsin vs. yorumlara gerek yok, sadece nedenlerinizi merak ediyorum. Bu oyunlarda ne iyide siz bu oyunlari tercih ediyorsunuz? Belki bende baslarim :D
Hocam R6S'de 400 saatim var fakat halen haritalara bilgi sahibi değilim ve çoğu arkadaşımın bilgisayarı kaldırmıyor.

Yayinlardan gördüğüm kadariyla ikisi de tamamen ezbere dayanan ve taktik kısmı zayif oyunlar gibi gözüküyor. Bu iki oyun yerine r6s veya Apex Legends, arena modunu vs. neden tercih etmiyorsunuz? Hem daha fazla seçenek olduğu için adrenalin orani daha yüksek oluyor.

Ben ikisini de oynamıyorum. Bu yüzden benimle kavga etmeyin. Oynamadigin için anlamazsin vs. yorumlara gerek yok, sadece nedenlerinizi merak ediyorum. Bu oyunlarda ne iyide siz bu oyunlari tercih ediyorsunuz? Belki bende baslarim :D

Şahsen bilgisayarım kötü olduğu için başladım fakat fırst person shooter oyunlarını sevmem ayrı bir sebep.

Rainbow da oynuyorum, CS de oynuyorum, Valorant falan oynadım. Öncelikle neden Valorant oynamıyorum onu söyleyeyim. Çünkü bana gereksiz renkli skinler, gereksiz tipli değişik silahlar, el bombası, sis bombası falan olmaması. Neden CS, bunu söyleyecek olursam hem gözümüzü CS 1.3-1.5-1.6 ile açtık hem de göğüs göğüse çarpışma hissi, vuruş hissi daha iyi. Avucumun içi gibi bildiğim mapler, güzel skinler. Anam babam usulü FPS oyunu yani. Rainbow'u ne zamanlar tercih ediyorum buna değinecek olursak biraz daha taktiksel ve realitesi, adrenalini daha yüksek hissetmek istediğim zamanlar.

CS daha gerçekçi yha diyenleri anlamıyorum. Sanki CS oynayınca gerçek hayatta daha iyi vuruş yapacaksın. Hoşuna gideni oyna. Ben tüm arkadaşlarım Valorant oynuyor diye oynuyorum.

Yayinlardan gördüğüm kadariyla ikiside tamamen ezbere dayanan ve taktik kısmı zayif oyunlar gibi gözüküyor. Bu iki oyun yerine R6S veya Apex Legends, Arena modunu vs. neden tercih etmiyorsunuz? Hem daha fazla seçenek olduğu için adrenalin orani daha yüksek oluyor.

Ben ikisinide oynamıyorum. Bu yüzden benimle kavga etmeyin. Oynamadigin için anlamazsin vs. yorumlara gerek yok, sadece nedenlerinizi merak ediyorum. Bu oyunlarda ne iyide siz bu oyunlari tercih ediyorsunuz? Belki bende baslarim :D
Sadece CS go oynamıyorum baya bişey oynuyorum ve Valorant oynamıyorum, benlik bir oyun değil

Kanka peki bir şey soracağım oynadığınız gerçekçi bir FPS oyunu var mı tavsiye edebiliceğiniz gerçekçi sesleri olan belki bende oynarım.
Squad, Arma 3, insurgency, battlefield 4, Scum , Tarkov , daha saymamı ister misin ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-30-01-46-56-152_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-03-30-01-46-56-152_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2023-03-30-01-47-13-091_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-03-30-01-47-13-091_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    85,3 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Geri
Yukarı