Neden Friendzone'a düşeriz?

Mesela nasıl? Ve ne kadar sürede sonuçlandırmalıyım? Bir ay oldu benim şuanki durumum 😅
Açık açık belli et işte. Bir arkadaşım yemeğine iddiaya girip 5 kilometre boyunca gölgesi gibi takip edip ev kapısına gelince "böö" yapmıştı. Olayın videosu var kız neredeyse kalp krizi geçirecek görsen yarılırsın :D. İşin daha fena yanı o sırada arkadaşım 18 kız 17'ydi ve kızın babası polisti :D. Ama gel gör ki taktik fena söktü biz hepimiz dalga geçiyorduk çocukla bak içeri atarlar sap kalırsın diye şimdi bize hava atıyor kimmiş sap diye. Ha sende işe yarar mı garanti veremem, ama denenebilir :).

iş arkaşları ortamıma dahil ettim yeni kendisini. o ortamdan ötürü ve benim ona karşı kullanmış olduğum iletişimden dolayı kızın öyle bir niyeti vardıysa bile ben kendim friend zone'a sokmuş olabilirim 😅 🤣

Niyetini yeterince belli edememiş olabilirsin. Ha yok ettiğin konusunda kendinden gayet emin isen kadın sorumluluğu üstünden atıp vicdanını rahatsız etmemek için bu yola başvurmuştur. Amacı senin gitmeni sağlamakta olabilir.

Geri
Yukarı