Neden hâlâ CS:GO oynuyorsunuz?

Sana ne, kime ne?
Giden şey benim zamanım sanan neeee!
Yeter yahu!
İstemiyorum Valorant oynamak is-te-mi-yo-rum. Bu kadar basit.
Senin için bir el daha atacağım.
Bu sinir ne :D ama cidden valoculardan nefret ediyorum. Kitlesi o bildiğimiz uzun saçlı değişik hareket yapan ergenler + iyi oynadığı hiç bir oyun olmayıp hangi oyun yeniyse onu oynayıp yüceltip bi tek kendisi iyi oynuyormuşçasına havasını atıp oyunu saldıktan sonra da kötüleyen kesim. Nerde bolluk orda b*kluk var lafı gibi. Net kafeye gidiyorum şu an %90 ı valo (oyunu bir kez bile oynamadım) ama gördüğüm kadarıyla attıkları küfürler konuşmalar vs hepsi anlaşılıyor. Hepsi kendini iyi sanıyor ama tek yaptıkları küfür etmek vs.

Öncelikle oyunun müadili yok, Valorant falan hikaye. Envanter, yatırım, ticaret amaçlı çok iyi bir oyun. Ticaret yönünden çok para kaldırdım. Oyunun mekaniği, mantığı, topluluk pazarı, topluluk sunucusu, haritaları, silahları, spray kontrolleri daha sayabileceğim çok şey var. FACEIT oynayabilirsiniz.

Babasının oyunuymuş gibi savunan Fanboy'lar için dil dökmeyin. İşe yaramaz.
Bu sinir ne :D ama cidden valoculardan nefret ediyorum. Kitlesi o bildiğimiz uzun saçlı değişik hareket yapan ergenler + iyi oynadığı hiç bir oyun olmayıp hangi oyun yeniyse onu oynayıp yüceltip bi tek kendisi iyi oynuyormuşçasına havasını atıp oyunu saldıktan sonra da kötüleyen kesim. Nerde bolluk orda b*kluk var lafı gibi. Net kafeye gidiyorum şu an %90 ı valo (oyunu bir kez bile oynamadım) ama gördüğüm kadarıyla attıkları küfürler konuşmalar vs hepsi anlaşılıyor. Hepsi kendini iyi sanıyor ama tek yaptıkları küfür etmek vs.
Bıktım.

Öncelikle oyunun müadili yok, valorant falan hikaye. Envanter, yatırım, ticaret amaçlı çok iyi bir oyun. Ticaret yönünden çok para kaldırdım. Oyunun mekaniği, mantığı, topluluk pazarı, topluluk sunucusu, haritaları, silahları, spray kontrolleri daha sayabileceğim çok şey var. Faceit oynayabilirsiniz.
Aynı şekil ben de ilk başlarda çok zarar etmiştim ama son gelen operasyonla (şimdi şans diyen olur ama şans değil direk mantıklı bir şekilde) bıçak +eldiven aldım hem de çok uğraşmadan.

Babasının oyunuymuş gibi savunan Fanboy'lar için dil dökmeyin. İşe yaramaz.

Bıktım.
Laf yapmak yerine nerede fanboy olduğumu gösterir misin ? Valorant mı bu oyunun müadili ? Bu CS:GO'ya anti-cheat ve 128tick sunucular gelse, VALORANT'ın yüzüne bile bakılmaz. Oyunun %80lik kısmı CSGO'dan geçti ve geçme sebepleri hile ve sunucular yüzüne.
Aynı şekil ben de ilk başlarda çok zarar etmiştim ama son gelen operasyonla (şimdi şans diyen olur ama şans değil direk mantıklı bir şekilde) bıçak +eldiven aldım hem de çok uğraşmadan.
Hesap kasıp kasaları satanlar vardı. Çok kar edebiliyorsun bu CS:GO'dan. Ben skin alım satım ile uğraştım bi ara

Laf yapmak yerine nerede fanboy olduğumu gösterir misin? Valorant mı bu oyunun müadili? Bu CS:GO'ya anti-cheat ve 128tick sunucular gelse, Valorant'ın yüzüne bile bakılmaz. Oyunun %80'lik kısmı CS:GO'dan geçti ve geçme sebepleri hile ve sunucular yüzüne.

Bu konu sahibinin benim yapacağıma, vaktime karışması yüzünden sinirim.
İstemiyorum, çizgi film grafiği olan bir oyun istemiyorum. Size ne arkadaş bu ne ya?
Savunmayın okuma-yazma biliyorum.
Eğer istersem indirir ve oynarım.

Evet arkadaşlar bu kadar leş ve bir sürümüadili olan bir oyun olmasına rağmen gün geçtikçe daha da kötüye giden bir oyunu neden oynama ihtiyacı duyuyorsunuz?

CS:GO'ya 2014 Temmuz ayında başladım, daha önceki CS sürümlerinde yıllarca oynamışlığım da var. Yaklaşık 2 senedir oyunu salmış vaziyetteyim, arada goygoy olsun diye arkadaşlarımın ısrarı üzerine girip ortalama bir şekilde oynayıp çıkıyorum. İlk başladığım zamanlar gene hile olayları vardı ama sunucular daha düzgündü ve hileler daha basitti. Gün geçtikçe kullanıcı sayısında rekor üstüne rekor kırmasına rağmen bu kadar kötüye giden bir oyun görmedim.

Ufak bir araştırma sonucunda anladığım kadarıyla oyunun tüm fonksiyonlarının kırılmış durumda olduğunu gördüm. Oynarken sol üstte görmüş olduğunuz minik radarın bile hilesi mevcut(Bkz. ). Hiçbir hile kullanmadan sadece bu radar hilesini kullanarak bol bol maç alabilirsiniz... CS:GO'da güncel hile durumunu araştırmak için Google'a " CS:GO hile durumu" yazdığımda üst sıralarda açık açık hile pazarlayan ve pazarladıkları bu hileye 7/24 teknik destek verdiklerini iddia eden Türk firmalar gördüm(Bkz. ). YouTube'a girince de durum içler acısı. Her ay güncel ve banlanmama garantili hile paylaşan kanallar mevcut.

Güncellenmeyen hile koruma sistemi + oyunun artık ele geçirilmiş olması + yapımcının bu durumu kurtarmak için en ufak çaba içerisinde olmaması + gün geçtikçe kötüye giden eşleştirme sistemi ve sunucular = yıllarca emeğinizi ve zamanınızı çalan koca bir çöp yığını. evet arkadaşlar neden hâlâ bu oyunu oynamaya devam ediyorsunuz? Eğer "ben hileyi denemek için yükledim ya" veya "karşı takıma hile gelirse bende öyle hile açıyorum" diyenlerdenseniz bu yazıyı dikkate almanıza gerek yok! Yanlış yanlışla düzeltilmez çünkü.

Yapmayın arkadaşlar. Zamanınıza, emeğinize, oyuna sinir olup ettiğiniz küfürlere ve kırdığınız ekipmanlara yazık. Vaktinizi daha az hile rastlanan oyunlara harcamanızı temenni ediyor herkese iyi Sosyal'ler diliyorum.

%20'si düşük sistem diye. %60'i kendini old sanıp insanlara CS var niye Valorant daha iyi deyip kendini gamer gosteren kitle. %20'si de gerçekten kopamayan facette oynayanlar.

Laf yapmak yerine nerede fanboy olduğumu gösterir misin? Valorant mı bu oyunun müadili? Bu CS:GO'ya anti-cheat ve 128tick sunucular gelse, Valorant'ın yüzüne bile bakılmaz. Oyunun %80'lik kısmı CS:GO'dan geçti ve geçme sebepleri hile ve sunucular yüzüne.

Hesap kasıp kasaları satanlar vardı. Çok kar edebiliyorsun bu CS:GO'dan. Ben skin alım satım ile uğraştım bir ara

Aga hile vs 128 tick i çok istiyosanız gidin FACEIT oynayın. Mermi gitmiyor da bahane ben yeni başladım FACEIT'e aşırı aşırı fark da yok. Yani orada da yine aimim düzgün olmalı. Bazı eşek türkler havaya sıkıyor ya da koşarak sıkıyor mermi dağa taşa gidiyor 64 ticke laf ediyor.
Ya bide oyun 1 yıl felan oldu çıkalı. Hile varsa önceden de vardı 64 tick önceden de 64 tü. Valo oynayanlar önceden cs de oynuyordu yüksek ihtimal . Yani niye bıraktığı oyunu sırf kendisi artık oynamadığı için laf ediyorlar? Hep dediğim gibi sadece tick ve hileden şikayetçiysen git faceit gir yani çok mu zor?

Aga hile vs 128 tick i çok istiyosanız gidin FACEIT oynayın. Mermi gitmiyor da bahane ben yeni başladım FACEIT'e aşırı aşırı fark da yok. Yani orada da yine aimim düzgün olmalı. Bazı eşek türkler havaya sıkıyor ya da koşarak sıkıyor mermi dağa taşa gidiyor 64 ticke laf ediyor.
Ya bide oyun 1 yıl felan oldu çıkalı. Hile varsa önceden de vardı 64 tick önceden de 64 tü. Valo oynayanlar önceden cs de oynuyordu yüksek ihtimal . Yani niye bıraktığı oyunu sırf kendisi artık oynamadığı için laf ediyorlar? Hep dediğim gibi sadece tick ve hileden şikayetçiysen git faceit gir yani çok mu zor?
CS:GO'ya bir şey demedim zaten dostum, bende faceit oynuyorum. Beklerim :).

Yaklaşık 3 ay sonra bugün bir el girdim. Elemanın biri 5. round'da rage quit attı. Diğer bir kişi de bu olaydan 2 round sonra çıktı. Arkadaşımla oylamaya katılmayan 3.'yü kickleyip surrender verdik. Sanırım bi' 3-4 ay daha oynamasam iyi olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı