Neden hâlâ CS:GO oynuyorsunuz?

Çünkü damardan kemoterapi bana zevk veriyor işin şakası bir yana Silver 5 rankım çift keleşlerle maça girsem bile 1.çıkıyorum ama lanet olası oyun kendimi bildim bileli beni silver tutuyor sırf bu oyun için sistem dizdim rank atlayınca hile olacağını düşünmeme ümidine bağlıyım ve 10 maçın 9 nu kazandım hani bir nova olsam rahatlıcam.

Çünkü damardan kemoterapi bana zevk veriyor işin şakası bir yana Silver 5 rankım çift keleşlerle maça girsem bile 1.çıkıyorum ama lanet olası oyun kendimi bildim bileli beni silver tutuyor sırf bu oyun için sistem dizdim rank atlayınca hile olacağını düşünmeme ümidine bağlıyım ve 10 maçın 9 nu kazandım hani bir nova olsam rahatlıcam.
Kardesim git faceit oyna rekabetci niye oynuyorsun kanser olma 10 macta rank aticak diye birsey yokki zaten senden yuksek ranklara maca girince sana az elo gelicek adam vurmanla alakasi yok keles ranktinda silver hesapla girersen o keles elosundan kazansanda az alirsin sistem olarak kendi rankinda ki adamlarla girmen lazim

Kardesim git faceit oyna rekabetci niye oynuyorsun kanser olma 10 macta rank aticak diye birsey yokki zaten senden yuksek ranklara maca girince sana az elo gelicek adam vurmanla alakasi yok keles ranktinda silver hesapla girersen o keles elosundan kazansanda az alirsin sistem olarak kendi rankinda ki adamlarla girmen lazim
Dostum ekibim var ondan dolayı giriyorum ve de faceit param malesef yok.

Evet arkadaşlar bu kadar leş ve bir sürümüadili olan bir oyun olmasına rağmen gün geçtikçe daha da kötüye giden bir oyunu neden oynama ihtiyacı duyuyorsunuz?

CS:GO'ya 2014 Temmuz ayında başladım, daha önceki CS sürümlerinde yıllarca oynamışlığım da var. Yaklaşık 2 senedir oyunu salmış vaziyetteyim, arada goygoy olsun diye arkadaşlarımın ısrarı üzerine girip ortalama bir şekilde oynayıp çıkıyorum. İlk başladığım zamanlar gene hile olayları vardı ama sunucular daha düzgündü ve hileler daha basitti. Gün geçtikçe kullanıcı sayısında rekor üstüne rekor kırmasına rağmen bu kadar kötüye giden bir oyun görmedim.

Ufak bir araştırma sonucunda anladığım kadarıyla oyunun tüm fonksiyonlarının kırılmış durumda olduğunu gördüm. Oynarken sol üstte görmüş olduğunuz minik radarın bile hilesi mevcut(Bkz. ). Hiçbir hile kullanmadan sadece bu radar hilesini kullanarak bol bol maç alabilirsiniz... CS:GO'da güncel hile durumunu araştırmak için Google'a " CS:GO hile durumu" yazdığımda üst sıralarda açık açık hile pazarlayan ve pazarladıkları bu hileye 7/24 teknik destek verdiklerini iddia eden Türk firmalar gördüm(Bkz. ). YouTube'a girince de durum içler acısı. Her ay güncel ve banlanmama garantili hile paylaşan kanallar mevcut.

Güncellenmeyen hile koruma sistemi + oyunun artık ele geçirilmiş olması + yapımcının bu durumu kurtarmak için en ufak çaba içerisinde olmaması + gün geçtikçe kötüye giden eşleştirme sistemi ve sunucular = yıllarca emeğinizi ve zamanınızı çalan koca bir çöp yığını. evet arkadaşlar neden hâlâ bu oyunu oynamaya devam ediyorsunuz? Eğer "ben hileyi denemek için yükledim ya" veya "karşı takıma hile gelirse bende öyle hile açıyorum" diyenlerdenseniz bu yazıyı dikkate almanıza gerek yok! Yanlış yanlışla düzeltilmez çünkü.

Yapmayın arkadaşlar. Zamanınıza, emeğinize, oyuna sinir olup ettiğiniz küfürlere ve kırdığınız ekipmanlara yazık. Vaktinizi daha az hile rastlanan oyunlara harcamanızı temenni ediyor herkese iyi Sosyal'ler diliyorum.

CS 1.6 oynuyorum ne CS:GO'su.

Bir oyunu "düzgün" bir şekilde oynayabilmek için başka programlar kullanmamız gerekiyor. Sen oyunu kendi sunucusunda oynadığın için hatalı oluyorsun.

Oyun ilk çıktığında e spor hayallerim vardı. Sonra şu yıla kadar bir daha hiç oynayamadım. Tabi şimdi yeni girince oyuna sanki İstanbula 10 yıldır gitmemişsin gibi bir değişim durumu var. İflah olmayacağını bile bile beni geçmişten bir şeyler tutuyor oyunda. Bizimki de böyle bi sevda.

Oynarken psikopatı gibi oynayıp zevk almayı bilmezseniz normaldir kanser olmanız.
Sadece rekabetçi değil community serverlarin da da oynamalısınız oyunun tadı anca böyle çıkar.
Wall ile oynamak istemiyorsaniz da yapmanız gereken profesyonel esport mecralarinda oynamaktır.
Faceit, esl gibi bir çok yabancı varyasyonu olmakla beraber son 2 gündür YouTube de karşıma arena.cs.center adı altında türk yapımı bir varyasyonu da çıkmaktadır, tamamen hilesiz olduğu söyleniyor, tabi zaman gösterecek.

Geri
Yukarı