Neden herkes mutsuz?

Önceki sayfadaki mesajıma cevap verecek misin?

Hocam düzenlemişsiniz görmedim.

Az önce Dünya'ya diz çöktürüyorduk. Ne oldu? İstanbul'a mı kaldık bir tek?

Ne olsun hocam? Bütün devletler dağılır onun yerine başkaları gelir onun soyundan. Bu böyle devam eder. Zaten terör örgütleriyle yıllardır savaşıyoruz, dünyanın en gözde şehirlerinden birisi bizim. Ayrıca ben çöktürdük dedim diye hatırlıyorum.

Hocam düzenlemişsiniz görmedim.

Ne olsun hocam? Bütün devletler dağılır onun yerine başkaları gelir onun soyundan. Bu böyle devam eder. Zaten terör örgütleriyle yıllardır savaşıyoruz, dünyanın en gözde şehirlerinden birisi bizim. Ayrıca ben çöktürdük dedim diye hatırlıyorum.
Mesajınıza şimdi baktım. "Çöktüren ülkeden bilinmeyen bir ülkeye geçmek istiyorsan seni tutan yok."
Böyle diz çöktürüyoruz yani, anlıyorum...
Şu an sıvıyorsun farkındaysan.

Mesajınıza şimdi baktım. "Çöktüren ülkeden bilinmeyen bir ülkeye geçmek istiyorsan seni tutan yok."
Böyle diz çöktürüyoruz yani, anlıyorum...
Şu an sıvıyorsun farkındaysan.
Hocam ben sıvışmaya falan çabalamıyorum. İstersen sabaha kadar anlatırım. Şimdi bugün bir yere gitmem gerek ondan dolayı tartışmaya yarın devam edeceğim. 🙂
Bu arada kimsenin kalbinin kırılmasını istemem ama galiba öyle olacak.

Hocam ben sıvışmaya falan çabalamıyorum. İstersen sabaha kadar anlatırım. Şimdi bugün bir yere gitmem gerek ondan dolayı tartışmaya yarın devam edeceğim. 🙂
Sıvışıyorsun demedim, sıvıyorsun dedim. Bir deyim vardır: "dışkımı bıraktın, şu an sıvıyorsun" cümlesinin argo hali.
Neden kendi ülkene bir şey denmesine dayanamıyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı