Neden herkes mutsuz?

Yoo, ben gayet mutluyum. Zaten pek gezen tozan birisi değildim, çoğunlukla vaktimi bilgisayarda geçiren birisiyim. Bu sebeple yaşadığımız kötü süreçler beni etkilemedi.
Ben mutsuzum çünkü tüm şanssızlıklar bana vurmuş. Mesela 80 derece yamuk penis gibi.....

Neden kendi ülkene bir şey denmesine dayanamıyorsun?
Ben dayanamıyorum değil dayanıyorum. Ama siz yerden yere vuruyorsunuz. Yalan mı?
Başka ülkelerde insanlar rahat yaşarken, köle gibi bir hayat yaşamayı yediremiyorlar sanırım.
Asla sevmiyorum. Eğer ki iyi bir lise kazanırsam zaten yurt dışından üniversiteler beğenip davet ediyor. Eğer ki kazanırsam iyi bir lise önemli bir şey olmadığı sürece dönmem. Ben neden elalemin çocuğunun harçlığıyla aldığı şeyi ben 10 sene para biriktirip alabiliyorum?

Asla sevmiyorum. Eğer ki iyi bir lise kazanırsam zaten yurt dışından üniversiteler beğenip davet ediyor. Eğer ki kazanırsam iyi bir lise önemli bir şey olmadığı sürece dönmem. Ben neden elalemin çocuğunun harçlığıyla aldığı şeyi ben 10 sene para biriktirip alabiliyorum?
Az önce "ülkemizde kalmalıyız, geliştirmeliyiz" diyordunuz, şimdi kafanıza taş mı düştü de "gidersem dönmem" diyorsunuz?
Ben dayanamıyorum değil dayanıyorum. Ama siz yerden yere vuruyorsunuz. Yalan mı?
Gerçekleri söylemek yerden yere vurmak ise doğru.

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°) /
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”

Hocam ülkenin yönetim biçimine laf ettiğimizde bizi eleştiriyorsun. Ama biz, partiye laf ettiğimizde haklısın falan diyorsun. Ben sizi anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı