Neden Kılıçdaroğlu istifa deniliyor?

Sanırım Mansur Yavaş'ın Kürt halkından oy alamayacağını bilmiyorsunuz.

Kürt halkı Kemal Kılıçdaroğlu'na verdi de ne oldu kılıçdaroğlu onu bunu içeriden çıkaracağım dedi Kürt'lerden oy almak için yine işe yaramadı herkes İç Anadolu nüfusunu unuttu Kemal Kılıçdaroğlu'na zaten Anadolu insanı tarafından farklı bir algı vardı.

@M5Sakarya normalde ben de her zaman için Ekrem İmamoğlu'nun adaylığını destekledim. Anket sonuçlarına göre Kemal Kılıçdaroğlu'nun kaybedeceği kesindi. Elde tek isim Mansur Yavaş kalıyordu ve şundan emin olabilirsiniz ki Zafer Partisi'yle ittifak yapıldığından dolayı çoğu Kürt 2. turda sandığa bile gitmedi. Madem Zafer Partisi'yle ittifak yapılacaktı, oy oranı %1 bile etmeyen 4 partiyi yanına almaktan ziyade Ümit Özdağ ve Muharrem İnce'yi yanına alıp ittifak kursaydı emin olun, bu seçim ilk turdan biterdi. Neyse demokrat dedemizin vardır bildiği :D

Yahu bir kaç ay öncesine kadar "KK Aday olma." diyorlardı, seçim öncesi "Demokrat dedem." dediler ve şimdi de "KK istifa!" diyorlar. Ne kadar garip bir durum.

@M5Sakarya normalde ben de her zaman için Ekrem İmamoğlu'nun adaylığını destekledim. Anket sonuçlarına göre Kemal Kılıçdaroğlu'nun kaybedeceği kesindi. Elde tek isim Mansur Yavaş kalıyordu ve şundan emin olabilirsiniz ki Zafer Partisi'yle ittifak yapıldığından dolayı çoğu Kürt 2. turda sandığa bile gitmedi. Madem Zafer Partisi'yle ittifak yapılacaktı, oy oranı %1 bile etmeyen 4 partiyi yanına almaktan ziyade Ümit Özdağ ve Muharrem İnce'yi yanına alıp ittifak kursaydı emin olun, bu seçim ilk turdan biterdi. Neyse demokrat dedemizin vardır bildiği :D
Lütfen bana İnce demeyin. İnce CHP ile ittifak kapısını fetö ve pkk suçlamaları yaparak kapattı. İleri görüşlü olsaydı da daha dikkatli söylemler ortaya koysaydı. Özdağ konusunda haklısınız.

Arkadaşlarınızın yaşı 18'i geçiyor mu?
Hayır hepsi 17 yaşında, birini desteklemek için illaki 18 in üstünde mi olmak lazım, bu arada arkadaşlarımın aileleri falan da destekliyor, kk kendini aday yapınca ona vermek zorunda kaldılar, ama herkes böyle düşünmüyor işte. kk İSTİFA.

Yahu birkaç ay öncesine kadar "kk aday olma." diyorlardı, seçim öncesi "demokrat dedem." dediler ve şimdi de "kk istifa!" diyorlar. Ne kadar garip bir durum.
Konuda bunu anlatmaya çalıştım insanımız kendi zakası yerine sosyal medyadan bir şeyler bulmaya çalışıyor ve karşılarına parasız ekmek gibi bir kişi çıkınca herkes aynı şeyi yazmaya başlıyor. İncenin bir anda yükselmesi gibi.

Geri
Yukarı