Neden korsan oyun yüklememelisiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba sevgili Technopat'lar. Bugün neden korsan kullanmamamız gerektiğini anlatacağım. Öncelikle hepimiz korsan oyun yüklerken "abi ne olacak altı üstü bir oyun kim yazılım koyacak" diyoruz ama işin aslı böyle gelişmiyor. Örneğin, oyunu yüklediniz oynadınız sonra çıktınız, bilgisayarınızı kapattınız. Tekrar açtığınızda bir şeyler yolunda değil gibi oyununuzda droplar var Steam açıkken RAM kullanımınız %60 gibi rakamlara çıkar en ama en basit oyunda bile FPS düşmesi yersiniz. Genel belirtileri bunlardır. Virüslerin bir diğer belirti ise HDD boşta iken aşırı sesli çalışıp sanki bir şeyler yüklüyormuş gibi, bad sector olmuş gibi fazla gürültülü sesler çıkarmasıdır oyunların garip çalışması anlamsız hatalar vermesi gibi gibi. Virüs dışında sabaha kadar bekleyip indirdiğiniz oyunun kurarken "ISDone.dll" hatası vermesi, açılmaması gibi sorunlarla karşılaşabiliyor olmamız. Ve asıl konuya değinecek olursak korsan kullanmayın kullandırtmayın Steam gibi yerlerde bulamadığınız oyunları indirmek istersenizde kesinlikle bir bildiginize sorun veya forumları araştırmanızı öneriyorum. Evet haklısınız oyunlar çok pahalı Steam indirimlerini beklemenizi öneririm ya da eski oyunların orijinal cdlerini alabilirsiniz daha ucuza gelebilir. Dinlediğiniz için teşekkürler iyi sosyaller.
Rehber sanmıştım 😂? Toplama bilgi konusu mu bu ?

Dediğiniz şey her cracklarda olmuyor. Hatta sağlam bir yerden alınırsa bu dediğinizin hiç biri olmuyor. Şahsen ben tüm paramı bilgisayara harcadığımdan beri oynadığım çoğu oyunu crack indiriyorum. Perfonmans'ta bir düşüş olmadı. Eğer beleştorrıntkırekowye.com gibi sitelerden indirirseniz zaten böyle şeyler oluyor. İsim vermek istemezdim ama laf edersin diye veriyorum; Şu ana kadar FitGirl ve Dodi kullanıyorum perfonmans ram kullanımı olsun vs. herhangi bir sıkıntı yaratmadı. Tabi ki crack indirin demiyorum ama kendi ağzınızla sonda crack oyun indireceksen sağlam adama danış diyorsunuz. Ayrıca okulda bile hocalar programı alınmadığından dolayı crack yüklüyor.

Senelerdir korsan oyun oynuyorum son zamanlarda oyun oynamayı azaltsam bile halen oynuyorum dediklerinden hiçbirini yaşamadım, dandik bir Rus sitesinden bir şey yüklemediğiniz sürece hiçbir sorun yok.

Bende ilk başta ne olacak diyordum dün gece Need For Speed Shift 2 indirmiştim bi siteden abi yok böyle bir yavaşlama her saniyede drop yiyorum HDD aşşırı sesli Afterburner açıyorum 512mb ram isteyen oyun 3GB ram tüketiyor ha bana kalacak olursada benim tek güvendiğim site torrentoyun.com onun dışı indirilmemeli
Bi siteden yerine sağlam bir repackerin sitesini kullansaydın bu konuyu açmazdın. ayrıca o oyun sana 512MB yicem demiyor. En az 512MB olsun diyor. Tomb raider de 1 GB isteyip full grafikte 8 GB Ram yiyor.

Merhaba sevgili Technopat'lar. Bugün neden korsan kullanmamamız gerektiğini anlatacağım. Öncelikle hepimiz korsan oyun yüklerken "abi ne olacak altı üstü bir oyun kim yazılım koyacak" diyoruz ama işin aslı böyle gelişmiyor. Örneğin, oyunu yüklediniz oynadınız sonra çıktınız, bilgisayarınızı kapattınız. Tekrar açtığınızda bir şeyler yolunda değil gibi oyununuzda droplar var Steam açıkken RAM kullanımınız %60 gibi rakamlara çıkar en ama en basit oyunda bile FPS düşmesi yersiniz. Genel belirtileri bunlardır. Virüslerin bir diğer belirti ise HDD boşta iken aşırı sesli çalışıp sanki bir şeyler yüklüyormuş gibi, bad sector olmuş gibi fazla gürültülü sesler çıkarmasıdır oyunların garip çalışması anlamsız hatalar vermesi gibi gibi. Virüs dışında sabaha kadar bekleyip indirdiğiniz oyunun kurarken "ISDone.dll" hatası vermesi, açılmaması gibi sorunlarla karşılaşabiliyor olmamız. Ve asıl konuya değinecek olursak korsan kullanmayın kullandırtmayın Steam gibi yerlerde bulamadığınız oyunları indirmek istersenizde kesinlikle bir bildiginize sorun veya forumları araştırmanızı öneriyorum. Evet haklısınız oyunlar çok pahalı Steam indirimlerini beklemenizi öneririm ya da eski oyunların orijinal cdlerini alabilirsiniz daha ucuza gelebilir. Dinlediğiniz için teşekkürler iyi Sosyaller.

Kullanmak mantıklı değil ama kullanana da niye kullandın demem.
Ama güvenlik için Steam daha mantıklı ve dediğim gibi kullanana neden kullandın demem çünkü benim de kullandığım oldu.

Bir siteden yerine sağlam bir repackerin sitesini kullansaydın bu konuyu açmazdın. Ayrıca o oyun sana 512MB yiyeceğim demiyor. En az 512MB olsun diyor. Tomb Raider de 1 GB isteyip Full grafikte 8 GB RAM yiyor.

Ya genelde r. G mechanics, xatab kullanıyorum FitGirl ısdone hatalarından bıktım açıkçası artık dün çok çok popüler olan bir siteden yükledim oyunu setup Reloaded idi ama sanırım mining yerleştirmişler içine.

Sorunsuz korsan oyunları oynayabilir miyiz?

Senelerdir korsan oyun oynuyorum son zamanlarda oyun oynamayı azaltsam bile halen oynuyorum dediklerinden hiçbirini yaşamadım, dandik bir Rus sitesinden bir şey yüklemediğiniz sürece hiçbir sorun yok.

Hayır Rus sitesi değildi Türk sitesiydi bende dikkat etmeniz için konu açtım.

Ya genelde r. G mechanics, xatab kullanıyorum FitGirl ısdone hatalarından bıktım açıkçası artık dün çok çok popüler olan bir siteden yükledim oyunu setup Reloaded idi ama sanırım mining yerleştirmişler içine.
FitGirl'in kaç tane fake sitesi var bilmiyor musun? beleştorrentowye.com siteleri bile bazen sahte fitgirl sitesinden veriyor setupu. R.G Mechanics bırakalı çok uzun zaman oldu. xatab ise öleli çok uzun zaman oldu. Bir ürünü kullanacaksan kendi yerinden kullan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı