Neden küfür ederiz?

Her şeyin sonuna küfür koyanlar için kelime dağarcığının yetersiz kalması gösterilebilir ama küfür kullananların kelime dağarcığı sığdır gibi bir eleştiri çok saçma. Tonlarca yazı, makale vs. yazmış, neredeyse hepimizden daha çok kelime bilen insanların küfür ettiğini görüyoruz internette.

Her şeyin sonuna küfür koyanlar için kelime dağarcığının yetersiz kalması gösterilebilir ama küfür kullananların kelime dağarcığı sığdır gibi bir eleştiri çok saçma. Tonlarca yazı, makale vs. yazmış, hepimizden daha çok kelime bilen insanların küfür ettiğini görüyoruz internette.
Şimdi SBS'de hakkımı yediler. Puanım yetmesine rağmen istediğim okulların 1 tanesi bile gelmedi.

Bu durumu kandırıldım diye mi anlatacağım? Böyle öfkemi nasıl gösterebilirim? O yüzden çam ağacı dikilecek, gölgesinde mangal yakılacak, etler pişene kadar karşı tarafla duygular paylaşılacak.

Bu kadar basit...

Şimdi SBS'den hakkımı yediler. Puanım yetmesine rağmen istediğim okulların 1 tanesi bile gelmedi.

Bu durumu kandırıldım diye mi anlatacağım? Böyle öfkemi nasıl gösterebilirim? O yüzden çam ağacı dikilecek, gölgesinde mangal yakılacak, etler pişene kadar karşı tarafla duygular paylaşılacak.

Bu kadar basit...
"Tüh! Bir dahaki sefere." diyebilirsin mesela, bütün sinirin gider.

1624622245979.png

Son düzenleme:
Kişiye ve duruma göre değişen bir soru bu. Küfür kalıplaşmış söz olarak da kullanılabilir, bir bireye veya topluluğa hakaret etmek için de kullanılabilir.

Bak kafayı yiyorum. LoL giriyorum Platin 2'yim herif Win trade yapıyor, oyunu satıyor. Dead By Daylight giriyorum derecem 3 herif oynamayı bilmiyor, katil geliyor facecamp atıyor (bak hatırladıkça elim ayağım titriyor.). Ben bunlara sövmeyeceğim de ne yapacağım? Elime bir geçirsem varya yiyicem hepsini diri diri.

Yeni konular

Geri
Yukarı