Neden mi WP telefonlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ddrg11

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar millet binlerce lira döküp stabil sistem almaya çalışıyor. Oysa ki yanı başlarında duran WP telefonlar hem uygun hemde stabil.
  • Kamera konusunda Lumia' ları bilen bilir.
  • Şişme ve donma, kasma sorunları da yok.
  • En düşük modele bile destek var.
  • Fiyat zaten aşikar.
Mağaza bahanesi var bir tek. Kendimizi kandırmayalım. Arkadaşlar Google Play tamam daha çok uygulama var. Ama bir bakar mısınız % 70 i gereksiz ve çalışmıyor. Müzik indirme programı yazdım 20 tane indirdim belki yok hiç biri mi çalışmaz? WP de tamam az program var ama çalışıyorlar. Boş programlar değil ki mağaza gün geçtikçe zenginleşiyor.
Ben anneme 820 aldım. 479 TL ye. Telefon 4g destekliyor. Süper amoled ekran var. 1 gb ram var. Kamerası güzel. Her şeyi ile güzel bir sistem. Bilgisayarlarınızın bir android olduğunu düşünsenize. Milyonlarca uygulama var ama istediğimi bulamıyorum. Ne kadar saçma!
Benim diyeceklerim bu kadar bazı arkadaşlar bana fan boyluk yapmışsın diyebilir. Ama bende Xperia Z2 kullanıyorum. En kısa zamanda amiral bir Lumia almayı düşünüyorum. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendinde söylediğin gibi fanboyluk yapmışsın. O kadar stabilite meraklısı olan insan gider İphone alır. Windows Phone alıp daha sonra milletin oynadığı oyunlara, çalıştırdığı uygulamalara bakıp iç geçirmez. Milyonlarca uygulama içinden istediğinizi bulamamak da ayrı ironi olmuş. Windows Phone'da öğrenilmiş çaresizlik var tabi.

Son düzenleme:
Kendinde söylediğin fanboyluk yapmışsın. O kadar stabilite meraklısı olan insan gider İphone alır. Windows Phone alıp daha sonra milletin oynadığı oyunlara, çalıştırdığı uygulamalara bakıp iç geçirmez. Milyonlarca uygulama içinden istediğinizi bulamamak da ayrı ironi olmuş. Windows Phone'da öğrenilmiş çaresizlik var tabi.
iPhone alır tamam da 500 TL'ye adam akıllı iPhone var mı ?

Kendinde söylediğin fanboyluk yapmışsın. O kadar stabilite meraklısı olan insan gider İphone alır. Windows Phone alıp daha sonra milletin oynadığı oyunlara, çalıştırdığı uygulamalara bakıp iç geçirmez. Milyonlarca uygulama içinden istediğinizi bulamamak da ayrı ironi olmuş. Windows Phone'da öğrenilmiş çaresizlik var tabi.
Donanıma ve stabiliteye verdiğin paranın yanı sıra markaya da para verirsin. Markaya para vermeyi kimse istemez.

iPhone alır tamam da 500 TL'ye adam akıllı iPhone var mı ?
Zaten bu işler her zaman paraya bakar.
Windows Phone
+ Ucuz
+ Stabilite
- Uygulama zengiliği
Android
+ Ucuz
+ Uygulama zenginliği
- Stabilite ( Pahalı olursa değişir tabi)
İphone
+ Uygulama zenginliği
+ Stabil
- Pahalı

Zaten bu işler her zaman paraya bakar.
Windows Phone
+ Ucuz
+ Stabilite
- Uygulama zengiliği
Android
+ Ucuz
+ Uygulama zenginliği
- Stabilite ( Pahalı olursa değişir tabi)
İphone
+ Uygulama zenginliği
+ Stabil
- Pahalı
Android'in uygulama zenginliğine de bir çizgi çek en iyisi. 1000 TL aşağısında Android telefonların çoğunun, çoğu uygulamaya erişimi yok. WP'de var ama ? Android'de 500 TL'lik telefonda Asphalt 8 oynayamıyorsun ama WP'de oynanıyor...?

Android'in uygulama zenginliğine de bir çizgi çek en iyisi. 1000 TL aşağısında Android telefonların çoğunun, çoğu uygulamaya erişimi yok. WP'de var ama ? Android'de 500 TL'lik telefonda Asphalt 8 oynayamıyorsun ama WP'de oynanıyor...?

Ben Asphalt 8'i son derece akıcı oynayabiliyorum. Telefonum L620. Şu sıralar sıfırı 340 - 350 liraya satılıyor.

Ben Asphalt 8'i son derece akıcı oynayabiliyorum. Telefonum L620. Şu sıralar sıfırı 340 - 350 liraya satılıyor.
Böyle de canlı bir gerçek varken bence konuya hiç mesaj yazma bile. Android'in marketini över, önerdiği giriş seviyesi telefon markette kısıtlıdır. WP'nin marketine laf atarken aynı zamanda kendileriyle de çelişmiş oluyor bu arkadaşlar.

Neyi tartisiyoruz ki? Wp her zaman daha iyi olacak çünkü yazılım dili C# İOS'da bununla kafa kafaya Objektif C.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı