Neden mi WP telefonlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şuan gayet ucuza kısmen güzel android telefonlar alabiliyorsun. Windows Phone keyfinden ucuz değil satamadığı için ucuz.
Android'in uygulama zenginliğine de bir çizgi çek en iyisi. 1000 TL aşağısında Android telefonların çoğunun, çoğu uygulamaya erişimi yok. WP'de var ama ? Android'de 500 TL'lik telefonda Asphalt 8 oynayamıyorsun ama WP'de oynanıyor...?
Asfhalt 8 üzerinden örnek vermek çok sığ oldu. Şimdi android'te olupta Windows Phone da olmayan uygulamaları saymaya başlasam kitap olur.
Uygulama geliştiricilerin bile tenezzül edip destek vermedği bir platformu desteklemek çok gereksiz.
Böyle de canlı bir gerçek varken bence konuya hiç mesaj yazma bile. Android'in marketini över, önerdiği giriş seviyesi telefon markette kısıtlıdır. WP'nin marketine laf atarken aynı zamanda kendileriyle de çelişmiş oluyor bu arkadaşlar.
Ben İphone kullanıyorum ve Androidten nefret ederim ama Windows Phone la Andoroid marketini karşılaştırmakda aşırı şaçma oldu ben konudaki ilk mesaja itafen yazdım o karşılaştırmayı.

Şuan gayet ucuza kısmen güzel android telefonlar alabiliyorsun. Windows Phone keyfinden ucuz değil satamadığı için ucuz.

Asfhalt 8 üzerinden örnek vermek çok sığ oldu. Şimdi android'te olupta Windows Phone da olmayan uygulamaları saymaya başlasam kitap olur.
Uygulama geliştiricilerin bile tenezzül edip destek vermedği bir platformu desteklemek çok gereksiz.

Ben İphone kullanıyorum ve Androidten nefret ederim ama Windows Phone la Andoroid marketini karşılaştırmakda aşırı şaçma oldu ben konudaki ilk mesaja itafen yazdım o karşılaştırmayı.
Adam annesi ne telefon alir, gercekleri gorur ve fanboy dersin. Kendin de fanboy oldugunu yazarsin. Bosuna para bayildigini kabul etmemek icin direniyorsun. Yazik...

Adam annesi ne telefon alir, gercekleri gorur ve fanboy dersin. Kendin de fanboy oldugunu yazarsin. Bosuna para bayildigini kabul etmemek icin direniyorsun. Yazik...
İphone aldığım için boşuna para verdiğimi söylediğin an kendi pimini çektin arkadaşım sen zaten. Su an kaliteli olupta ucuz olan bir teknolojik alet göster bana.. Ve evet ben İphone fanıyım ve bunu belirtmekte hiçbir sakınca duymuyorum.

İphone aldığım için boşuna para verdiğimi söylediğin an kendi pimini çektin arkadaşım sen zaten. Su an kaliteli olupta ucuz olan bir teknolojik alet göster bana.. Ve evet ben İphone fanıyım ve bunu belirtmekte hiçbir sakınca duymuyorum.
Lumia 525 teknosa turuncu indirim 399 tl ye satildi.

Bende bu güne kadar siemens a55,nokia n-gage, nokia n73, samsung S2 kullandım, fakat siemens'in polifonik zil sesi ile n-gage'in oyun keyfini hiç bir telefondan almadım. Bir sonraki kullanacağım telefon apple marka bir telefon olacak diye umuyorum. Mutlaka bazı markalar, diğer markalardan bir tık öndedir ama zevlkler ve renkler tartışılmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alıp bir büyüğünüze hediye edebilirsiniz. Gençlere bende ''bende niye yok'' sendromu yaşatabilir.
'Sadece telefon amacı ile kullanılabilir' derken bu telefon resim çekmez, oyun oynatmaz, müzik dinletmez, internete girmez, sadece alo alo olur bu telefonla' demiş oluyorsun..

'Sadece telefon amacı ile kullanılabilir' derken bu telefon resim çekmez, oyun oynatmaz, müzik dinletmez, internete girmez, sadece alo alo olur bu telefonla' demiş oluyorsun.. Apple kullanınca bayaa bir aşmışsın kendini.
Apple kullanan insanları aşağılamakta moda oldu tabi.

Sen de Lumia kullananların seviyesini düşürmüşsün. Tebrikler.
Markayı aşağılamak ile marka kullanıcısını aşağılamak arasındaki farkı anlamamana şasırmadım. Bütün konuyu okursan her platformun iyi ve kötü yönlerini yazdım. Konuyu uzatmamak adına yazdığım mesajlara alınan arkadaşlardan özür diliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı