Neden mutlu olamıyoruz?

ED Crasher

Decipat
Yer
Batman
Şu anki imkanlar eskide olmamasına rağmen eskiden daha bir mutluyduk, şu an imkanımız fazlasıyla olmasına rağmen halen mutlu olamıyoruz sizce neden?

(Konuya siyaseti karıştırmayınız.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki imkanlar eskide olmamasına rağmen eskiden daha bir mutluyduk, şu an imkanımız fazlasıyla olmasına rağmen halen mutlu olamıyoruz sizce neden?

Bence küçükkenki tek derdimiz oyun oynamak, top oynamak vs. gibi şeyler olduğu içindi bence

Küçükken ülke böyle değildi daha huzurluydum teknolojiyle tanışmamıştım sosyal biriydim teknolojiyle tanışınca bir daha mutluluğu göremedim. (Discord mod'uyum)

Usta artık her şeyi biliyoruz yapabiliyoruz eskiden uğraşmak gerekiyordu veya olacak şeylerin çoğunu tahmin edemiyorduk şimdi yarını geç 5yıl sonrası bile tahmin edilebiliyor.

Kaç yıldan beri her şey aynı toplumda güven yok herkes birbirinin arkasından konuşuyor bilmem ne yapıyor.
Herkes pis işler yapıyor eskiden terbiye diye bir şey vardı şimdi terbiye diye kavram herkes küfür ediyor.
Yok o birinin dinine sövüyor yok o onun Allahına tanrısına sövüyor yok aileler çocuklarını salmış durumda bence mutsuzluk bundan kaynaklanıyor.

Geri
Yukarı