Neden oyun için iPad ve iPad mini almamalısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim sorun zaten orada sizde yaşamışsınız. Artık oyunlar çok daha fazla RAM harcıyor iOS en az 1GB kullanıyor zaten geri kalan2GB RAM yetmiyor. Masraftan kaçınmak için koymuşlar 2 GB RAM'i.

Hayır iOS stabil olduğu için koymuşlar. Android cihazlarda bile 3GB RAM'le oyundan atmıyor.

Hangi oyunda yetmiyor mesela?

Saçma bir oyunda bile RAM yetersiz kalıyor. Roblox'ta ve Roblox oynarken bile kasıyor.
Konu sahibi bir cihaz üzerinden Apple tablet modellerine karşı haterlik yapıyor, çok takılma.

Kullandığım tabletten nefret etmiyorum. Sadece benim gibi başkaları mağdur olmasın diye uğraşıyorum.
Bir de şu övüp övüp bitiremediğiniz IOS'ta o kadar çok hata oluyor. Yan ekranda kasma, donma ve takılma oluyor.

Saçma bir oyunda bile RAM yetersiz kalıyor. Roblox'ta ve Roblox oynarken bile kasıyor.

Kullandığım tabletten nefret etmiyorum. Sadece benim gibi başkaları mağdur olmasın diye uğraşıyorum.

Yahu susayım diyorum da illa ki kötülüyorsun cihazı. Bak, bu sorunu daha önce birinde gördün mü? Tek sende oldu diye diğerlerinde olacak diye bir şey yok.

Yahu susayım diyorum da illaki kötülüyorsun cihazı. Bak, bu sorunu daha önce birinde gördün mü? Tek sende oldu diye diğerlerinde olacak diye bir şey yok.

Merakına Roblox oynayan yokturda ondan. New state gibi oyunlarda da attığını belirttim.

Merakına Roblox oynayan yokturda ondan. New state gibi oyunlarda da attığını belirttim.

Yoo, ben ve iPad'e sahip arkadaşlarım ile bayağı oynuyorduk. Çok da zevkliydi. İnsanların zevkine siz karar veremezsiniz.

Ayrıca New State oynayan da vardır yani

6. nesil iPad ile kardeşim yıllardır Roblox oynuyor çok akıcı şekilde ve asla böyle bir sorun yaşanmadı sizin 9. nesil cihazınız ile bu sorun nasıl olabiliyor aklım almıyor. Bu sorun sadece arkada çok fazla uygulama kullanıp yaşayabilirsiniz diye varsayım yapıyorum.

6. nesil iPad ile kardeşim yıllardır Roblox oynuyor çok akıcı şekilde ve asla böyle bir sorun yaşanmadı sizin 9. nesil cihazınız ile bu sorun nasıl olabiliyor aklım almıyor. Bu sorun sadece arkada çok fazla uygulama kullanıp yaşayabilirsiniz diye varsayım yapıyorum.

6.nesil iOS 15 aldı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı