Neden sevgiliniz yok?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevmeye değer birisini bulana kadar pusuda yalnız olarak gezmem daha makul.

Bu zaten klasiktir. Tek göz odada yaşarlar, 10 tane çocuk 3 tanesi engelli sonra "bu zavallı insanların sesi olun, yardım edin, para verin". Sen ben korunmasak 1 ay gözümüze uyku girmez "adet görse de rahat etsek" diye bunlar dümdüz girişiyor.

Örnek;

Bir de amca kızıyla, dayı oğluyla evlenmeleri yok mu, sonra da neden çocuklarımız engelli doğuyor diye sızlanıyorlar. Sonra da, '19 çocuğum var, 6 tanesi özürlü bize yardım edin. Kazandığı para da asgari ücret.

Neden sevgiliniz yok veyahut neden sevgili edinmek istemiyorsunuz ? Kendinize güveniniz mi yok yada sevmeye değer insan mı bulamıyorsunuz ? Türkiye gibi her şeyi bozuk olan bir ülkede ikili ilişkilerin normal olmasını bekleyemeyiz tabi, kutuplaşma ve cinsiyetçilik hat safhada. Şahsen ben bir keresinde aşık olup hayatımın hatasını yapmış oldum, bu saatten sonra beni ben olduğum için sevecek bir insan ile birlikte olmayı tercih ediyorum ve asla ilk adımı atmayı düşünmüyorum. Gelmeyecekse de umurumda değil çünkü iplemiyorum. Peki sizin durumunuz nedir ? Gelin bu konu hakkında konuşalım ve birbirimize tavsiyeler verelim.
"?" işaretleri neden ayrık durumda?

Kızlar hep der "eden yalnızız?" ama bilmiyorlar ki aslında erkekler onlara açılamaz.

Çünkü doğuştan yakışıklı değilim.
Ve toplumda da (en azından benim çevremde) bir erkek yakışıklı değilse kızlar onu tecavüz edecekmiş gibi zannediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı