Neden Superonline kullanmamalısınız?

3 Buçuk sene kullandım toplamda 4 kez arıza vb sorun yaşadım ve bu sorunlarının tamamında ihmalkar ve umursamaz bir firma karşıma çıktı. Kesinlikle müşteri temsilcisi dışında sizi muattap alan ve ilgilenen bir sistem yok neden derseniz hiçbir şekilde belirlenen kriterlerin dışına çıkabilecek yetkili ile görüşemedim. Zaten çok da umurlarinda olduğunu sanmıyorum çünkü zaten elinde müşteri bol o yüzden kimseye ulaşamazsınız. Bu firmanın aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor ve kesinlikle yalan diyenler şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamışlar sanırım o yuzden öyle dusunebilirler. İnanılmaz derecede sorun yaşadım ama çözecek bir firma yoktu karşımda kesinlikle rezil bir firma tabiri çok doğru...

Altyapım var ve en iyi hizmet sunan Turkcell Superonline'dır. Üstüne tanımam. Altyapısı olan kullanır olmayan b*k atar.
Zaten hepsi aynı altyapıyı kullanıyor. Ama diğer firmalar superonlineın altyapısını superonlinedan daha iyi sunuyor yazıda da bahsetmiştim ama iki satır yazı okumak bile fazla gelmişse demek ki...

Benim de altyapım superonline fiber. Fakat memnun değilim? Söylediklerimi dinlemiyorlar bile.
Taahhütünüz yoksa kurtulun bu beladan zaten fiber altyapınız varsa o altyapıyı kullanabileceğiniz başka bi ISS mutlaka vardır hocam.
Bende Turkcell Superonline kullanıyordum. Ta ki 55 TL aylık ücreti 85 TL'ye çıkarıncaya kadar. Tağutla ve bittikten sonra ne olduysa ondan sonra oldu. Adamlar modemi geri istediler, vermezsen 250 TL son fatura etmeyeceklerini söylediler Ben de nasıl illete bileceğimi sordum. En yakın Turkcell bayi gidip verebileceğimi söylediler. Gittiğimde ise böyle bir şey olmadığını öğrendim. Daha sonra bir kargo şirketinin numarası verdile O kargo şirketine o numarayı verdim ve gönderdim. Ancak göndermeme rağmen son faturaya yine de 250 TL modem ücretini yansıttılar. Ömrümde bu kadar saçma bir şirket görmedim.
Büyük bir şirket değilmişçesine allaha emanet iş yapıyorlar ya

30 yıllık çürümüş Türk telekom altyapısıyla hizmet verme ihtimalleri oluyor. Sorun çıktığında da tesisatın komple yenilenmesi gerekeceğinden ve bu işe de girmeye üşendiklerinden sallamıyor olabilirler. Zaten kendi yapacakları iş değil. Türk telekomun eski altyapısını yenilemesi gerekiyor.
Zaten hepsi aynı altyapıyı kullanıyor. Ama diğer firmalar superonlineın altyapısını superonlinedan daha iyi sunuyor yazıda da bahsetmiştim ama iki satır yazı okumak bile fazla gelmişse demek ki...
Hepsi aynı altyapıyı kullanmıyor. dsl veya fiber olarak ikiye ayrılır. dsl için tek tip altyapı olduğu doğru (Türk Telekom). Fiber'de ise Türknet, Superonline, Kablonet, Vodafone(bazı bölgelerde) tamamen kendine ait altyapıları var. Yani 5 tane saydım sizin için.

Son düzenleme:

Taahhütünüz yoksa kurtulun bu beladan zaten fiber altyapınız varsa o altyapıyı kullanabileceğiniz başka bi ISS mutlaka vardır hocam.

Büyük bir şirket değilmişçesine allaha emanet iş yapıyorlar ya
TT'Net fiber optik de varmış bulunduğum bölgede ona geçmeye düşünüyordum ama upload kotası varmış onlarda 20 GB. O biraz kafamı kurcalıyor.

Geri
Yukarı