Neden Technopat vb. sitelerde kadınlar yok?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadın arabayı sürüyordu, bebekle kadına çarpıyordu ucunda. Varsa aşırı nadir bir şey. Trafiğe aşırı fazla odaklandıkları için veya havalı davranmak için içine ediyorlar. Kusura bakmasın, normal bir kadının araba sürmesi için iyice eğitilmesi lazım ve çok sıkı olmaması lazım. Ayrıca çok iyi süren kadın gösterin bakalım :) Ya yarışçı olan atarsın veya başka bir şey.
Yoo, ne alakası var? Benim annemin ehliyeti var. Benim babamın bile ehliyeti yok ve dolayısıyla bizim arabamiz da yok. Annem 1 seneden fazladır belki de araba sürmedi ama ona rağmen köye geldigimiz zaman dedemin arabasını gayet güzel sürdü, stop vs. ettirmedi.

Not: Kadınlar istediği zaman her şeyi yapabilirler ama sen ve senin gibiler ancak onları kıskanır.

Yoo ne alakası var benim annemin ehliyeti var benim babamın bile ehliyeti yok ve dolayısıyla bizim arabamiz da yok. Annem 1 seneden fazladır belkide araba sürmedi ama ona rağmen köye geldigimiz zaman dedemin arabasını gayet güzel sürdü stop vs. ettirmedi o yüzden bomboş yorumunuzu silin.
Kendi kendini rezil ediyorsun. Köy diyorsun orası bomboş arazi ve yol zaten hiç bu kadar gülmemiştim teşekkürler. Ben şehir içi trafik kast ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı