Neden Technopat?

Bunlar konu oluştur kısmında bulunan kategoriler. Resimlerden ne demek istediğimi anlamışsınızdır.
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png

Buranın güzel yanı, güzel site tasarımı, istediğim konuya rahatça ulaşabiliyorum ve konu açtığında hızlı gelen cevaplar. Onun dışında donanımhaber foruma üye olmuştum. Samimi insanlar var yazım kurallarına uyman gerekmiyor cpu'yu CPU diye yazmadın diye ban yemiyorsun. Burada bir şeyi yanlış söylediğinde veya ima ettiğinde direkt dalga geçiyorlar. Ama yinede güzel bir forum günde en az 1-2 saat ayırıyorum.

Çoluk çocuktan, boyum uzar mı konularından, hiçbir bilgi vermeden kanser mi oldum, ölüyor muyum konularını açan ergenlerden gına geldi vallaha.

Keşke bazı yaş gruplarını engelleyip görmezden gelebilsek. Forum nefes alır, beyne oksijen gider.
Sistemimde sorun var, çözebilir misin? Sistemimi de, sorunu da tahmin etmen gerek ama.
İronidir.

Hocam sebepleri vereyim;
Diğer gördüğüm bütün forumlarda aşırı derecede reklam var. Bu 1
İnsanlar istediği gibi yazım yanlışı yapabiliyor, kurallar yok gibi.
Temaları göze bence çok kötü geliyor.
Buranın belli bir kalitesi var.
Güzel bir moderatör ekibi var. (Ne kadar cezalar ağır olsa da :) )
İnsanları kaliteli, konuları kaliteli ve her konuda yardım var.

• Bazi forumlarda ve sitelerde olduğu gibi adblock kapatma zorunluluğu yok.
  • Küçük ve yanlışlıkla yapılan hatalar dışında yazım hatalarının olmaması.
  • Arayüz ve temalar çok güzel.
  • Sadece teknoloji vs. için olmaması, birsürü konu olması.
  • Moderatörlerin iyi kaliteli olması.
  • Ve en önemlisi İnsanların ve konuların iyi güzel kaliteli olması.

Arayüz ve Kolay kayıt, 2 sene önce kayıt olmuştum. Önceki hesaplarım ban yedi tabii. Kurallar çok sıkıyor insanı.
Şikayetlerim: En ufak yazım hatasında 1 saat banlanabiliyorsunuz o berbat bir durum. Bazı modlar çok katı, çoğunluk insan yardım etmek değilde yorum atayım yardım etmiş gibi görüneyim kafasında. Bu durum mesaj kirliliğini doğuruyor, bilmediği konuda mesaj atan pek fazla kullanıcı yok. Bazı kullanıcılarda çok sinir bozucu. 4GB RAM ile oyun oynanmaz diyen tayfa ki bu kişiler bayağı fazla forumda, 2. el masaüstülere karşı insanlar, sanki adam sana illa bozuk verecek illa sıkıntı çıkartacak illa dolandıracak gibi bakıyorlar. Empati kurmak falan yok yani. Daha çok şikayetim varda aklıma gelmedi doğrusu.

Sizce neden Technopat? Benim bu soruyu düşünmek için çok zamanım oldu :D 30 günlük bir ceza aldım. Daha sonra başka forumlara gittiğimde fark ettim ki Technopat bir farklı forum. Diğer forumlarda Online yok, bilgisizlik hakim, yazım hatalarından adamın sorusunu anlayamıyorsun. Bu yazım kuralı konusuna birçoğunuz karşısınızdır neden bu kadar kaba diye. Ama gerçekten gerekiyormuş :D sizce neden Technopat? Yorumlarınızı bekliyorum...

Buradaki insanlar çok harikalar çok samimiler arkadaş gibiler ben buradaki herkesi tanımasama bile arkadaş olarak görüyorum bir sorum olduğu zaman sıkılmadan dinliyorlar samimi olduğum bir arkadaşım beni bu kadar dinlemiyor.

Sürekli güncel bir forum ve reklamsız.
Daha önceden birkaç forumda takıldım fakat birçoğu güncelliğini yitirdi. Bir çoğuda işi ticarete dökmek istedi fakat tutunamadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı