Neden Technopat?

İlk konu ve mesajım Call of Duty cracking ile ilgiliydi.
Bilin bakalım ilk yanıt kimden? Tabiki forumun banminatörü Mikail Fidan. (2014-2016 arasında öyleydi, belki değişmiştir :D)
Crack paylaşımı yasak dedi ve konuyu kilitledi. Arkasından bir de "BANUUKET" geldi imla hatasından dolayı. Sonradan bağımlılık yaptı işte. Son 2 senedir işimden dolayı vakit ayıramıyorum. Forumda adını unutmadığım iki kişi var; @er36po ve @Neşeli Enginar , eğer buralarda iseniz sizlere de selam olsun abilerim :)
Gülme tuttu :)
https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/lgo-jpg.87243/

Technopat'a ilk üye olduğumda çok gençtim. Sebebi Recep Baltaş'tı elbette. Maceramdan kısaca bahsedeyim.

Ekim 2011 sayısıyla ilk defa Level'ı almıştım. Recep Baltaş'ı da oradan tanıdım. Dergiyi öylesine aldım ve içeriği hiç ilgimi çekmedi. Fakat donanım kısmı çok ilgimi çekmişti. O sıralarda da bu bilgisayarın içinde acaba ne var diye merakımdan dolayı mail atmıştım kendisine sorumu belirtip.

Daha sonra kendisinin Facebook sayfasını takip ettim. UStream üzerinden çamur kalitede, arkada perde manzarlı düşük bütçe canlı yayınında sorumu cevaplamış, daha ayrıntılı cevap için Technopat'ta konu aç demişti. Fakat sanırım 1-2 ay sonra üye oldum. O günden beri buradayım :)

Dergiyi de hala saklarım bu arada :) 6.90'mış fiyatı.

Eki Görüntüle 337730Eki Görüntüle 337731

Vay be. Ve halen daha LEVEL Donanım sorularını ben cevaplıyorum, son zamanlarda bazı aylar aksatsam da...

Kasa önerisi almak için.

Öneri alınmış ve memnun kalınmış gibi :)

Diğer forumlarda da üyeliğim olduğu için burada da var. Tek sebebi bu herhalde.

1000 mesaj atmışsınız hocam, teşekkürler :)

//O zaman ben de bir bilgi paylaşayım. Günde 300 ila 500 konu açılıyor Sosyal'de ve moderatör ekibimiz açılan her konuyu tek tek okuyup başlıklarını ve içeriğini düzeltiyor. Yani arkada büyük bir emek söz konusu. Kendilerine destek oluyoruz tabii ki :) Amacımız trollüğün ve seviyesizliğin arttığı internet ortamında güzel bir platform yapmak ve bunu da biraz başardık gibi.

1539731771215.png

Mükemmel değil, farkındayız. Ben de mükemmel değilim. Bazen çok gaza gelip veya sinirlenip kibirli cevaplar yazabiliyorum. Hepimizin bir egosu var ve ben de bunu dizginlemeye çalışıyorum elimden geldiğince. Bu bağlamda benim mesajlarımı dahi şikayet edebilirsiniz moderatör ekibine, eğer rahatsız olduysanız (kendilerini de bu konuda bilgilendirdim).

Elimden geldiğince ve vakit buldukça soru cevaplamaya çalışıyorum. Bize karşılıksız yardım eden herkese teşekkürler. 2019'da umarım En İyi Cevap Ödülü sistemini daha da etkin kullanacağız :)

İyi Geceler

00:19

Bilgisayar bileşenleri konusunda bilgiye aç bir insanım ve aklımdaki bir çok soruya bu forumda cevap buldum. Diğer forumlarda anlatılanı anlamayıp bir kere daha sorunca alay konusu olabilme ihtimalin fazlayken, bu forumdaki gerek moderatör ekibi olsun gerek üyeler olsun yardımcı olabilmek için çok çabalıyorlar. Bu nedenle Technopat müptezeli oldum. :D

Valla youtube de takip ederdim. Sosyal'e sorun sosyal'e konu açın. Herşey için videolarda gönül rahatlığıyla konu açın diyorlardı. Burdaki arkadaşlar da zaten facebook gibi değil ki bilen yorum yapıyor bilmeyen ağzını açmıyor. Birde saçma şeyler için ban atıp sabah sabah sinir küpü etmeseler güzel olacak ama neyse...

Ben bir çok forum sitesinde takılan birisiyim. Technopat Sosyal'in diğerlerinden gözümde hiçbir farkı yok. Fakat tek mesaj yazdığım forum burasıdır. Yazdıkça yazasım geliyor. Üye olalı 1 yıl olmadan 863 tane mesaj yazmışım. :) Ayrıca @Mert gibi bir yönetici olduğu için forumda daha çok takılasım geliyor.

Mart 2015 den bu yana üyesi olduğum bu platformda sürekli aktiflik sağlayamıyor olsam bile, özellikle teknoloji alanında eksik kaldığım neredeyse tüm konularda en sağlıklı kaynak ve bilgi paylaşımını Technopat sayesinde elde ediyorum. Bu nedenle benim en uğrak noktalarımın başında geliyor. (y)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı